Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Udostępnij artykuł
Z początkiem nowego roku do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od niespełna dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych.
 

Katarzyna zawodowo związana jest z hotelarstwem od 18 lat. W tym czasie kilkakrotnie miała okazję współpracować z założycielami spółki HPMG. Przed dołączeniem do HPMG na stałe,  pracując na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych, Katarzyna brała udział w otwarciach 7 hoteli, w tym obiektów marek sieci InterContinental Hotels Group i Hilton Worldwide. W ciągu ostatnich dwóch lat razem z zespołem HPMG, jako dyrektor ds. operacyjnych, otworzyła dwa obiekty w Polsce, przy czym lista ta już wkrótce powiększy się o kolejny hotel – Moxy Warsaw Praga sieci Marriott International.  Obecnie wraz z zespołem Katarzyna pracuje przy kolejnych projektach z zakresu zarządzania oraz asset management, m.in. w inwestycji Park of Poland w Mszczonowie. Doskonała współpraca, zaufanie, a przede wszystkim znajomość branży hospitality i specyfiki zarządzania działalnością hotelu w różnych działach i na każdym etapie rozwoju biznesu, zdecydowały o przyjęciu Katarzyny do struktury partnerów spółki HPMG.

– Jesteśmy dumni z osiągnięć Kasi w sektorze hospitality. Zarówno ja, jak i Guy Simmons byliśmy przekonani, że odniesie sukces od momentu kiedy poznaliśmy ją przy okazji przygotowania do otwarcia hotelu Holiday Inn w Krakowie w 2001r. Jej awans na Partnera w naszej firmie to milowy krok w jej karierze, na który bez wątpienia zasługuje – komentuje Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals Management Group.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Hotel Professionals Management Group to siostrzana spółka istniejącej od 2014 r. firmy doradczej Hotel Professionals. HPMG oferuje inwestorom w branży hotelowej usługi asset management, wsparcie w operacyjnym przygotowaniu hoteli do otwarcia, a także szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi. W ostatnich latach spółka wprowadziła na rynek dwa hotele  Hampton by Hilton w Gdańsku Oliwie oraz w Oświęcimiu. W portfolio HPMG są również Moxy Warsaw Praga w warszawskim Centrum Praskim Koneser oraz baza noclegowa (dwa hotele i Suntago Village) Park of Poland pod Mszczonowem. Ponadto, HPMG wpiera inwestorów w procesie budowy innych obiektów zlokalizowanych w dużych miastach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.01.2019
Aktualizacja: 15.01.2019