Nowy przewodniczący zarządu w Best Western

Udostępnij artykuł
Sieć Best Western Hotels & Resorts ogłosiła, że zarząd spółki wybrał Anthony’ego Kloka na stanowisko przewodniczącego zarządu na rok 2019. Klok, który wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa zarządu, posiada dużą wiedzę i głębokie zrozumienie branży hotelarskiej, sam jest bowiem właścicielem hotelu należącego do Best Western. Jego wieloletnie doświadczenie niewątpliwie przełoży się na sukcesy i dynamiczny rozwoju sieci na przyszły rok.

– Pan Klok posiada głębokie zrozumienie rynku, w którym działamy – powiedział David Kong, prezes i dyrektor generalny w Best Western Hotels & Resorts. Nowy Przewodniczący jest znany ze swojego innowacyjnego i strategicznego myślenia. Jego przygotowanie i postępowe podejście wniosą wartość dodaną i będą dla Best Western nieocenione w misji jaką jest wzmocnienie wizerunku marki.

Po ukończeniu Uniwersytetu Illinois w Urbanie i Champaign, Klok rozpoczął karierę w branży hotelarskiej jako współzałożyciel i dyrektor prestiżowej Rebel Hospitality, która może pochwalić się swoim wkładem w rozwój 15 niezależnych hoteli butikowych i sieciowych, restauracji i lokali rozrywkowych w Chicago i Memphis.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W trakcie swojej kariery Klok był zaangażowany we współpracę z wieloma stowarzyszeniami hotelarskimi, w tym z Illinois Hotel and Lodging Association, DePaul University School of Hospitality Advisory Board i Lakeview East Chamber of Commerce. Rozległa wiedza branżowa przyczyniła się do wyboru Kloka do zarządu Best Western w 2013 roku, gdzie reprezentował interesy właścicieli sieci hoteli Best Western w ośmiu stanach i prowincjach w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, od Ontario po Kentucky.

– Wybór na stanowisko przewodniczącego zarządu Best Western Hotels & Resorts to dla mnie prawdziwy zaszczyt – powiedział Klok. Przez lata obserwowałem jak Best Western rośnie i ewoluuje. Jestem podekscytowany mogąc odegrać jeszcze większą rolę w budowaniu marki i wspieraniu każdego właściciela hotelu, a także dzięki wprowadzanym innowacjom w pozytywny sposób wpływać na doświadczenia naszych gości.

Imponujące osiągnięcia Kloka, potwierdzone wyjątkowymi wynikami, będą mieć swoją kontynuację w 2019 roku, gdyż odegra on kluczową rolę w zarządzaniu siecią Best Western Hotels & Resorts.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.12.2018
Aktualizacja: 10.12.2018