Olimp Laboratories Sponsorem Głównym XIII Forum Profit Hotel 2018

Udostępnij artykuł
Firma Olimp Laboratories, twórca autorskiego projektu Shotel zrealizowanego w trosce o zdrowie oraz dobre samopoczucie gości, została Sponsorem Głównym najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Podczas konferencji zaprezentuje swoją aktualną ofertę oraz spotka się z kilkudziesięcioma kupcami z największych obiektów niezależnych oraz sieci hotelarskich w Polsce. Tegoroczne XIII Forum Profit Hotel 2018 odbędzie się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Celem projektu Shotel jest zapewnienie szybkiej pomocy z apteki w każdym hotelowym pokoju. Shotel to zestaw najwyższej jakości suplementów diety marki Olimp Labs w płynnej formie, zamkniętych w wygodnych do spożycia ampułkach, tzw. shotach. Każdy z nich ma inne przeznaczenie. To smaczne uzupełnienie składników niezbędnych organizmowi do prawidłowego działania. Składniki zawarte w shotach marki Olimp Labs odpowiadają na typowe potrzeby gości hotelowych. W ofercie znajdują się m.in. shoty ułatwiające zasypianie czy dodające energii, a także takie które pomagają wrócić do rzeczywistości po imprezie. Shoty marki Olimp Labs to bogactwo składników w niewielkiej ilości płynu przeznaczonego do bezpośredniego spożycia. W zależności od standardu hotelu, goście będą mogli nabyć produkty odpłatnie (płatność jak za mini barek), bądź otrzymają je gratis w ramach standardowego wyposażenia pokoju (jak np. kosmetyki, kawa, herbata, kruche ciastko).

Olimp Laboratories to polska firma, dla której jakość stanowi najwyższy priorytet. Od 1990 roku spółka dba o lepszą jakość życia nie tylko Polaków, ale także mieszkańców ponad 70 krajów na całym świecie.

!!! ZOSTAŃ SPONSOREM LUB WYSTAWCĄ!!!
> prosimy kliknąć po informacje <

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci, cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Wydarzenie, co roku gromadzi ok. 400 osób. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele niezależni;  prezesi, dyrektorzy oraz kupcy z sieci hotelarskich, wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu.

Już po raz siódmy na zakończenie XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród PROFIT HOTEL AWARDS 2018 i po raz drugi SUPPLIER OF THE YEAR 2018.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już trzynastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie hotelarskie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

TEGOROCZNA EDYCJA FORUM PROFIT HOTEL
12 GRUDNIA, MARRIOTT WARSAW HOTEL!

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– prezesów, członków zarządów, dyrektorów w sieciach hotelarskich,
– kupców – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje, inwestycje itd.,
– właścicieli niezależnych lokali i restauracji.
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.
zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości Gastronomiczne, Sweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 09.11.2018
Aktualizacja: 13.11.2018