Orbis i AccorHotels Partnerami Branżowymi XIII Forum Profit Hotel 2018

Grupa Hotelowa Orbis, największa sieć hotelowa w Polsce i w Europie Wschodniej oraz jej strategiczny inwestor AccorHotels zostali Partnerami Branżowymi XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca prawie 21 tys. pokoi w prawie 130 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych po ekonomiczne jednogwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels.

XIII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018, to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele hoteli i obiektów noclegowych w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci hotelarskich, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla hoteli i obiektów hotelowych, a także gastronomii.

Jeżeli są Państwo zainteresowani efektywnym wzmocnieniem swojej obecności, wizerunku, oferty sieci lub obiektów znajdujących się w portfolio, podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i współpracy.

Organizator: BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca m.in.  czasopism ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE oraz naszego, newsowego portalu HORECANET.PL

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.