Orbis Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł
Grupa Hotelowa Orbis dołącza do grona elitarnych Partnerów najważniejszego w Polsce portalu branży HoReCa. Korzysta ze specjalnej oferty przeznaczonej dla firm, szczególnie zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją w relacjach business to business. Kierowaną w najszerszym z możliwych zasięgów na rynku do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa. Dziękujemy za zaufanie!

Orbis to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 72 hotele, w tym 63 własne i dziewięć w dzierżawie (ponad 14 tys, pokoi), w sześciu krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji, a także Węgrzech. Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Orbis jest liderem rynku nieruchomości hotelowych w Europie Wschodniej, inwestuje w budowę i modernizację hoteli, a także prowadzi aktywną działalność w zakresie nieruchomości.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest, inwestor, właściciel, a także operator hotelowy z pozycją lidera w Europie.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, a także organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat całego pakietu możliwości, a także wymiernych korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z Redakcjami BROG B2B

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
redaktor Horecanet.pl
tel. 664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świata Hoteli
redaktor Horecanet.pl
dyrektor wydawnicza BROG B2B
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.01.2022
Aktualizacja: 09.02.2023