Orzo z nowymi koktajlami rodem z Hollywood

Udostępnij artykuł

Światła, kamera i… AKCJA! Tak właśnie przedstawiają się nowe koktajle w Orzo, inspirowane kultowymi filmami.

Cocktail Barbie w Orzo

Nowa oferta koktajlowa w ORZO inspirowana jest zarówno filmami z wielkiego ekranu, jak i produkcjami telewizyjnymi. Smaki, wrażenia, podanie związane są ze znanymi i uwielbianymi dziełami. Aż 5 autorskich receptur okraszonych oryginalnymi dodatkami i serwisem zabiera gości w niezapomnianą podróż przez świat kina.

Na afiszu znajdziemy drinki nawiązujące do takich produkcji jak: Titanic, Indiana Jones, Rambo czy współczesne Barbie i serial White Lotus, który niebawem ma swoją premierę 3 sezonu.

Każdy koktajl nie tylko smakuje wyśmienicie, ale również podany jest w sposób, który oddaje klimat i atmosferę filmowych dzieł.

Titonic to cocktail o luksusowym smaku, z cytrusowymi i kwiatowymi nutami, podczas gdy Gindiana Jones to mistyczna historia z tropikalnym twistem. Bar’bie to różowo – brokatowa eksplozja słodyczy, a dla twardzieli polecamy drink Rumbo z przyprawowo-goryczkowym finiszem. Fani luksusowych wakacji zachwycą się The Black Lotus – cocktail tropikalny o egzotycznych, polinezyjskich nutach.

ORZO zaprasza na wyjątkowe doświadczenie smakowe, gdzie każdy łyk opowiada własną historię filmową. To idealna okazja, aby odkryć nowe smaki i poczuć magię kina, tym bardziej, że do koktajli dostaniemy popcorn w prezencie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Okładka Nowości Gastronomiczne maj czerwiec 2024 Beata Śniechowska Tomasz Czechowski

Źródło: Restauracja Orzo

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.07.2024
Aktualizacja: 01.07.2024