Ostatnie stanowiska dla Sponsorów na XVI Forum Profit Hotel 2022

Udostępnij artykuł

Mimo, że do terminu tegorocznego wydarzenia pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to dosłownie ostatnia chwila, aby zdecydować się na udział w sekcji wystawienniczej naszego wydarzenia. Do dyspozycji dostawców zostało nam 7 ostatnich stanowisk dla Sponsorów wydarzenia. XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 odbędzie się 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

forum profit hotel 2022

Firmy, którym szczególnie zależy na zaprezentowaniu swojej oferty inwestorom, właścicielom hoteli niezależnych, prezesom i dyrektorom z sieci hotelarskich, a także kupcom – bezpośrednio odpowiedzialnym za zaopatrzenie, wyposażenie, a także modernizacje – serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze Forum, z roku na rok, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jako jedyne w Polsce łączy inicjatywę konsolidacji branży z najwyższej jakości wartością merytoryczną oraz biznesową. Dostawcom zapewnia indywidualne i efektywne rozmowy o współpracy na najwyższym szczeblu decyzyjnym. To wciąż jedyne w Polsce wydarzenie tego formatu z gwarantowanym udziałem potwierdzonych uczestników. Czerpiemy ogromną satysfakcję z dotychczasowych ocen, a także co niezwykle istotne, z sukcesów biznesowych naszych Partnerów, Sponsorów, Wystawców itp.mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:

 • udziale w BUSINESS SPEED DATING – w naszej autorskiej formule serii bezpośrednich spotkań na
 • temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi, a także inwestorami;
 • realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
  – właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych.
  – prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
  – kupców – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, a także modernizacje itd.,
 • udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Supplier of the Year – konkurs dla dostawców

Podczas uroczystej kolacji z Galą towarzyszącej XVI Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL® 2022 już po raz piąty zostanie rozstrzygnięty konkurs dla najlepszych dostawców – Supplier of the Year. Jurorami, co roku, jest grupa kilkudziesięciu inwestorów, a także kupców bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie i wyposażenie w poszczególnych sieciach hotelarskich.

Laureaci Supplier of the Year – XV Forum Profit Hotel 2021

W konkursie Supplier of the Year mogą wziąć udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii, a także usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XVI Forum PROFIT HOTEL® 2022 jako Wystawca albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i zaprezentują swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia.

WWW.PROFITHOTELFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca i właściciel czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.09.2022
Aktualizacja: 27.09.2022