Otwarcie Focus Hotel Premium Wrocław w tym roku

Udostępnij artykuł

Sieć Focus Hotels zapowiada, że w czwartym kwartale br. zostanie otwarty nowy hotel. Będzie to pierwszy obiekt sieci we Wrocławiu.

Focus Hotel Premium Wrocław

Hotel będzie znajdował się w samym sercu Wrocławia, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19. W obiekcie znajdzie się 87 pokoi i apartamentów w standardzie czterech gwiazdek, restauracja, sala konferencyjna, fitness oraz podziemny garaż.

Umowę dzierżawy na swój pierwszy hotel we Wrocławiu sieć zawarła pod koniec 2023 roku z właścicielem obiektu – firmą Futureal Group. Kontrakt obejmuje 15 lat i jest pierwszą w Focus Hotels z czynszem określonym w euro.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Focus Hotels to prężnie rozwijająca się sieć hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty funkcjonują w ramach marek Focus Hotel dedykowanej hotelom ekonomicznym, Focus Hotel Premium dla hoteli czterogwiazdkowych oraz Grand Focus Hotel – charakteryzujących się wysoką jakością świadczonych usług. Aktualnie w ramach sieci działa 15 hoteli, w tym 9 pod brandem “premium”.

Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny.

Źródło: Focus Hotels

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 22.02.2024
Aktualizacja: 22.02.2024