Otwarcie Hotelu Sowa w 2019 roku

Udostępnij artykuł
Na przełomie II i III kwartału 2019 roku firma Cukiernia Sowa zakończy inwestycję związaną z przebudową i modernizacją budynku znajdującego się w Bydgoszczy, u zbiegu ulic Grodzkiej i Podwale. Dzięki rewitalizacji powstanie czterogwiazdkowy, butikowy hotel posiadający łącznie do 50 miejsc noclegowych. Będzie nosił nazwę Hotel Sowa.

Inspiracją do zaprojektowania wnętrz hotelu, była natura otaczająca Bydgoszcz – pobliskie lasy, parki. W pokojach odcienie brązów, zieleni, szarości, bieli oraz beży będą łączyć ze sobą tradycję i nowoczesność. Dzięki połączeniu Hotelu Sowa z istniejącą infrastrukturą Restauracji Sowa mieszącą się przy
ul. Mostowej 4, powstanie unikatowy kompleks hotelowo-usługowy w Bydgoszczy posiadający dwie restauracje w tym jedną a’la carte, strefę biznesu, która składa się z sali konferencyjno-eventowej oraz sale meetingowe, klub nocny, lounge bar, strefę relaksu.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Oczywiście musimy wspomnieć o lokalizacji – Zespół Zabudowań Staromiejskich, widok na drugi brzeg Brdy oraz kulinarne centrum miasta – ul. Jatki. – Atmosfera tego miejsca z pewnością jest niezwykła. Ponadto w odległości 280 metrów od hotelu powstają Apartamenty Sowa Bydgoszcz, które zostaną oddane do użytku w tym samym standardzie co hotel. Apartamenty Sowa już teraz przyjmują gości w Toruniu oraz Gdańsku, wyróżniają się świetną lokalizacją oraz designerskimi wnętrzami.

Z menadżerem Hotelu Sowa będzie można się spotkać podczas XIII Forum Profit Hotel 2018
WWW.PROFITHOTEL.PL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.11.2018
Aktualizacja: 14.12.2018