Otwarcie Moxy Szczecin City 1 marca

Udostępnij artykuł

Moxy Szczecin City powstał w ramach kompleksu Posejdon, który znajduje się w samym centrum miasta, przy Placu Brama Portowa 1-2. Obok, od września 2021 r., funkcjonuje hotel marki Courtyard by Marriott.

Moxy Szczecin City

Moxy Szczecin City zaoferuje m.in. 121 pokoi, a także całodobowy bar.

Funkcję dyrektor generalnej w obu obiektach (Moxy i Courtyard by Marriott) pełni Marlena Szczecińska. Za działy sprzedaży i marketingu odpowiada Paulina Kusy. Natomiast szefem kuchni jest Mariusz Siwak.

Posejdon to wielofunkcyjny budynek oparty na trzech filarach: przestrzeni biurowej o powierzchni 18,6 tys. mkw., części handlowo-usługowej (4,5 tys. mkw.), a także dwóch hotelach. Całości dopełnia największe i najnowocześniejsze centrum kongresowe w Szczecinie. Z sześcioma salami konferencyjno-bankietowymi, a także przestronnym foyer, mogącymi pomieścić do 1000 osób.

Moxy Szczecin City lobby

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Marriott International

Marriott International, Inc. (NASDAQ: MAR) ma siedzibę w Bethesda, Maryland, USA. Obejmuje portfolio ponad 7600 nieruchomości pod 30 markami. Prowadzi i franczyzuje hotele oraz licencjonuje ośrodki wakacyjne w 133 krajach. Firma posiada program lojalnościowy Marriott Bonvoy™. Więcej informacji znajduje się na stronie www.marriott.com oraz www.marriottnewscenter.com i w mediach społecznościowych: na facebookowej stronie Marriott International, na Instagramie i Twitterze (@MarriottIntl).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023