Pasibus otwiera 25. lokal. Powrót sieci do Galerii Katowickiej

Udostępnij artykuł

Po kilkumiesięcznej przerwie sieć burgerowni Pasibus ponownie otworzyła restaurację w Galerii Katowickiej. Oficjalne otwarcie lokalu odbyło się w piątek, 25 lutego br. To 11. restauracja Pasibusa stworzona we współpracy z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce.

25. lokal Pasibusa znajduje się w strefie gastronomicznej na drugim piętrze Galerii Katowickiej. Będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę od 11:00 do 20:00. To trzeci Pasibus w Katowicach. Obok lokalu w Silesia City Center i dwupoziomowej restauracji w budynku Starego Dworca w centrum miasta.

Pasibus wraca do Galerii Katowickiej specjalnie dla zgłodniałych Pasibrzuchów, którzy wysyłali do nas wiele próśb o powrót do tej lokalizacji. Przywiązanie i feedback od lojalnych fanów są dla nas niezwykle ważne. Dlatego bardzo nas cieszy, że i tym razem mogliśmy spełnić ich oczekiwaniatłumaczy Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

Na gości odwiedzających nowy lokal marki będzie czekać klasyczne menu sieci, w tym m.in. mięsne klasyki: Bebek Junior, również Chorizard. Także propozycje dla miłośników kuchni roślinnej, m.in. burger Standard Vegan z autorskim kotletem warzywnym z wegańskimi wersjami majonezu, a także sera cheddar. We wszystkich burgerach można bezpłatnie również wymienić kotleta mięsnego na kotleta wege. Całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno, smażony ser przygotowany według autorskiej receptury lub kurczaka. W menu są również Pasi Frytki, Pasi Bataty, Pasi Lemoniada, kulki serowe, a także autorskie sosy.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 25.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023