Paulina Kołodziejczyk awansowała w strukturach Leonardo Hotels w Polsce

Udostępnij artykuł

Z początkiem kwietnia Paulina Kołodziejczyk objęła stanowisko Multi Property Managera sieci Leonardo Hotels w Polsce. Do jej nowych obowiązków należy m.in. zarządzanie NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz Leonardo Boutique Krakow Old Town. Awans związany jest z planami ekspansji Fattal Hotels Group na naszym, krajowym rynku.

Paulina Kołodziejczyk

Paulina Kołodziejczyk współpracę z izraelską Fattal Hotels Group rozpoczęła w 2017 roku, obejmując stanowisko General Managera, pierwszego obiektu w Polsce – Leonardo Royal w Warszawie. Odniesiony sukces przyspieszył decyzję sieci o otwarciu nowego brandu Leonardo pod nazwą – NYX Hotel Warsaw. To lifestylowa i bardzo nowoczesna formuła marki, która przełamuje konwenanse i wychodzi naprzeciw utartym schematom – wprowadzając na rynek nową jakość w sektorze guest service.

W lutym 2022 roku portfolio sieci rozszerzyło się o nowy obiekt Leonardo Boutique Old Town w Krakowie. Paulina Kołodziejczyk odpowiedzialna była za przejęcie i otwarcie hotelu.

Paulina Kołodziejczyk – biografia

To absolwentka ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego i pasjonatka hotelarstwa. Ponad 16-letnie doświadczenie w branży zdobywała w międzynarodowych hotelach sieciowych na stanowiskach różnego szczebla. Z izraelską Fattal Hotels Group związana jest od pięciu lat. Wraz z awansem na stanowisko Multi Property Managera Paulina Kołodziejczyk będzie odpowiedzialna za rozwój sieci Leonardo w Polsce. Izraelski brand aktualnie w swoim portfolio posiada 221 obiektów w 19 krajach na świecie.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 12.04.2022
Aktualizacja: 19.01.2023