Phytomer Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł
Francuska marka kosmetyczna do salonów urody i SPA, dołącza do grona elitarnych Partnerów najważniejszego w Polsce portalu branży HoReCa. Korzysta ze specjalnej oferty przeznaczonej dla firm, szczególnie zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją w relacjach business to business, kierowanej w najszerszym z możliwych zasięgów na rynku do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa. Dziękujemy za zaufanie!

Phytomer jest jedną z najbardziej  doświadczonych i najlepiej rozwiniętych marek specjalizujących się w naturalnej morskiej pielęgnacji. Wierzy w korzyści płynące z morza. W rzeczywistości, morze jest nieograniczonym rezerwuarem naturalnych składników i jego potencjał jest nieograniczony.

Ale co najbardziej istotne, morskie składniki działają w wyjątkowy sposób na skórę. Bardzo dobrze są przez nią przyswajane i tolerowane. Dlatego morska pielęgnacja jest niezwykle skuteczna.

Phytomer tworzy produkty w 100% samodzielnie – od momentu pozyskania składnika aktywnego aż do stworzenia finalnego produktu. Dzięki temu standardy Phytomer spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania pod względem bezpieczeństwa, tolerancji i jakości.

Od początku istnienia, na niespotykaną skalę, Phytomer stawia na zrównoważony rozwój i angażuje się w ochronę ekosystemu i bioróżnorodności środowiska morskiego. Jest pionierem i ekspertem w dziedzinie biotechnologii morskiej, pracując m.in. nad hodowlą zagrożonych gatunków wodorostów i mikroorgnizmów.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat całego pakietu możliwości oraz wymiernych korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z Redakcjami

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
redaktor Horecanet.pl
tel. 664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świata Hoteli
redaktor Horecanet.pl
dyrektor wydawnicza
tel. 664 463 096
k.stepniak@brogb2b

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.11.2021
Aktualizacja: 10.11.2021