Piąta kawiarnia Starbucks w Polsce

Udostępnij artykuł

Kawiarnia zlokalizowana w centrum miasta, przy skrzyżowaniu dwóch głównych arterii Warszawy – ulicy Jana Pawła II oraz Alei Solidarności ma powierzchnię 260 mkw i oferuje 36 miejsc siedzących.

– Ogromnie cieszymy się otwierając kolejną, trzecią już kawiarnię w Warszawie. Od początku naszej obecności w stolicy byliśmy przyjmowani przez jej mieszkańców bardzo ciepło. Kawa Starbucks zyskała prawdziwych fanów wśród warszawiaków, którzy codziennie odwiedzają nasze kawiarnie doceniając ich niepowtarzalną atmosferę i przepyszną kawę, którą oferujemy. Kawiarnia Galaxy, przy skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Alei Solidarności będzie kolejnym miejscem, w którym nasi goście będą mogli poznać, czym jest Starbucks Experience – powiedziała Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Galaxy jest piątą lokalizacją Starbucks w Polsce. Firma zarządza jeszcze dwoma kawiarniami w Warszawie, jedną we Wrocławiu i jedną w Poznaniu, otwartą w kwietniu br. Pierwsza lokalizacja na ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 r. Otwarcie drugiej kawiarni miało miejsce tydzień później we Wrocławiu, na Placu Grunwaldzkim.

AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, freshpoint i Rodeo Drive w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech. W Stanach Zjednoczonych AmRest zarządza restauracjami Applebee’s. AmRest zarządza kawiarniami Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech.

 

Opublikowano: 25.05.2010
Aktualizacja: 25.05.2010