Pijalnie Czekolady E. Wedel startują ze sklepem internetowym

Udostępnij artykuł
Na szerokie portfolio składają się liczne kategorie produktowe, które są dostosowane do każdej okazji. Znajdziemy tam nie tylko klasyczne produkty, ale także: ręcznie robione praliny, trufle i florentynki, linie tabliczek czekolad z dodatkami, pitne czekolady, ręcznie robione figurki czekoladowe, specjały Maestro Czekolady, Torcik Wedlowski w odsłonach na różne okazje.

Pijalnia Czekolady E.Wedel słynie z wyrobów, z których wiele powstaje ręcznie pod czujnym okiem Janusza Profusa w Pracowni Rarytasów. To właśnie w tym miejscu tworzone są specjały na bazie oryginalnej wedlowskiej czekolady. W Pijalniach dostępne są także linie czekolad, niespotykane nigdzie indziej. Pierwsza z nich to czekolady Atelier, które charakteryzują się wysoką zawartością kakao oraz dodatkami: orzechami, migdałami czy suszonymi owocami. Druga, to kolekcja gorzkich i mlecznych czekolad nawiązujących swoimi opakowaniami do najważniejszych symboli i zabytków polskich miast.

Sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel to wygodne i praktyczne rozwiązanie przygotowane z myślą o konsumentach. Do tej pory realizacja słodkich zakupów możliwa była jedynie stacjonarnie w Pijalniach. Obecnie konsumenci mogą cieszyć się również zakupami online. Zamówienia można składać poprzez dedykowaną stronę internetową – sklep.wedelpijalnie.pl.

Oficjalny sklep internetowy jest najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym przez Pijalnie Czekolady E.Wedel w przestrzeni zamówień online. Pijalnie są również dostępne na platformach Glovo, Uber Eats czy Pyszne.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.06.2020
Aktualizacja: 23.06.2020