Piotr Bubnowski dyrektorem The Bridge Wrocław – MGallery

Udostępnij artykuł
Jak udało się nam ustalić, pełniący dotychczas funkcję zastępcy dyrektora generalnego warszawskiego Hotelu Bristol, Piotr Bubnowski z początkiem stycznia 2022 r. obejmie stanowiska dyrektora w hotelu The Bridge Wrocław – MGallery.

Piotr Bubnowski jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Z hotelarstwem związany jest od ponad 15 lat.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w obiektach marki Hilton. Pracował w hotelach w Europie oraz na Półwyspie Arabskim. Odpowiadał m.in. za działania z obszaru gastronomii, a także za zarządzanie operacyjne. Przed przejściem do Hotelu Bristol pełnił funkcję zastępcy dyrektora hotelu Hilton Edinburgh Carlton z 211 pokojami. Ostatnio przez ponad rok był Managerem Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu rozwijać jego największą pasję, czyli pracę z ludźmi.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Swój prywatny czas Piotr spędza bardzo aktywnie. Jest miłośnikiem wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, uwielbia górskie wyprawy, a także grę w tenisa. Jest pasjonatem nowych technologii.

Piotr Bubnowski przejmie stery po Stefanie Bauer, który objął funkcję dyrektora generalnego Nobu Hotel Warsaw.

Pięciogwiazdkowy hotel na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu oferuje 184 pokoje, autorską restaurację Craft, część konferencyjną oraz niezapomniany widok z tarasu na dachu na Katedrę i bulwary nad Odrą. Oryginalna architektura budynku, nawiązująca do obecnego w tym miejscu gotyku, pisze nowy rozdział w historii Ostrowa Tumskiego.

Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak tradycyjnie wypalana cegła, beton, metal i szkło, stworzono obiekt, który nie zdominował okolicy, a w jeszcze większym stopniu pozwolił docenić otaczającą go przestrzeń. Architekci we współpracy z inwestorem oraz wrocławskim samorządem zrealizowali wspólną, odważną wizję.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 27.12.2021
Aktualizacja: 27.12.2021