Piotr Lasecki najlepszym szefem kuchni sieci Marriott w 2023 roku

Udostępnij artykuł

Podczas EMEA Operations Conference, która odbyła się 13-15 lutego w Barcelonie, Marriott przyznał nagrody. Piotr Lasecki, szef kuchni hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego, został uznany za najlepszego szefa kuchni wśród hoteli Select Services sieci Marriott w całym regionie EMEA za 2023 rok.

Piotr Lasecki najlepszym szefem kuchni sieci Marriott w 2023 roku

To dla mnie wielka duma i radość, że Piotr Lasecki został kolejny raz doceniony na arenie międzynarodowej. Nagroda ta to ukoronowanie zaangażowania całego Zespołu Kuchni pod czujnym okiem najlepszego Szefa – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Ta nagroda to dla mnie kolejne wielkie wyróżnienie, duma i radość, którą dedykuję mojemu zespołowi. Bez ich ciężkiej pracy nie osiągnęlibyśmy takiego poziomu zadowolenia naszych gości. To wyróżnienie tym bardziej motywuje nas do dalszego zaangażowania i cieszymy się, że nasze dotychczasowe starania zostały docenione – mówi Piotr Lasecki, szef kuchni hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

Piotr Lasecki – biografia

Od 2016 jest szefem kuchni w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Wcześniej, przez niemal 25 lat związany był z warszawskimi hotelami Novotel Centrum oraz Novotel Warszawa Airport. Swoje szlify zdobywał na szkoleniach i wymianach w Lille, Paryżu i Londynie. Uczestniczył również w wielu kulinarnych pokazach i konkursach. W 2022 roku Piotr Lasecki został najlepszym operacyjnym managerem Marriott na świecie w ramach Marriott Select Brand Awards.

O nagrodzie

EMEA Operations Conference to prestiżowa konferencja dotycząca strategii operacyjnych hoteli sieci Marriott International w regionie EMEA na rok 2024 z udziałem uznanych w świecie hotelarskim autorytetów. Podczas tego wydarzenia aktywnie uczestniczyli także  przedstawiciele z Grupy PHH, którzy w imieniu Piotra Laseckiego odebrali nagrodę.

Hotele Select sieci Marriott – czyli jakie?

Hotele z portfolio Select sieci Marriott International, do których należy Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel, obejmują wyjątkowo charakterystyczne i klasycznie zaprojektowane marki, skupione na doskonaleniu istoty podróży, aby goście mogli skupić się na maksymalnym wykorzystaniu swoich doświadczeń. Dodatkowo, marki te kierują się innowacjami, które ułatwiają sprawną i szybką obsługę.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.02.2024
Aktualizacja: 16.02.2024