Piotr Madej: Z warszawskiego Bristolu do The Andaman na Langkawi

Udostępnij artykuł
Pełniący dotychczas funkcję zastępcy dyrektora generalnego w Hotelu Bristol w Warszawie Piotr Madej, z początkiem roku awansował, obejmując stanowisko dyrektora w The Andaman, a Luxury Collection Resort, Langkawi.

Piotr Madej jest hotelarzem z ponad 18-letnim stażem w branży hotelarskiej. Urodził się w Warszawie i już od najmłodszych lat podróżował. Ukończył szkołę podstawową w Harare, szkołę średnią certyfikowaną na Cambridge. Studiował na Uniwersytecie w Pizie, gdzie również rozpoczęła się jego kariera w hotelarstwie. Od tego czasu pozostał w branży.

Przechodząc przez podstawowe stanowiska, zdobywał doświadczenie zarówno w gastronomii, jak i pionie hotelowym. Swoje bogate doświadczenie operacyjne mógł w pełni wykorzystać rozpoczynając pracę na stanowisku kierownika recepcji w hotelu AC – sieci obecnie należącej do grupy Marriott. W 2007 r. podjął współpracę z siecią Accor obejmując stanowisko Duty Managera, a później kierownika operacyjnego w jednym z największych hoteli w Polsce – Novotel Warszawa Centrum. Poszukując ścieżek dalszego rozwoju kompetencji, po trzyletniej współpracy z francuską siecią, rozpoczął karierę w sprzedaży przyjmując stanowisko kierownika sprzedaży w warszawskim hotelu InterContinental. Kolejne stanowisko dyrektora sprzedaży, a następnie dyrektora sprzedaży na Grupę objął współpracując z poznańskim inwestorem, właścicielem między innymi pięciogwiazdkowego hotelu City Park Poznań. W październiku 2016 roku Piotr Madej dołączył do zespołu Hotelu Bristol w Warszawie, obejmując stanowisko zastępcy dyrektora generalnego. Od stycznia br. zarządza luksusowym hotelem The Andaman, A Luxury Collection Resort, Langkawi.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.02.2020
Aktualizacja: 11.02.2020