Połączenie romantycznej kolacji i Ligi Mistrzów w jednej z warszawskich restauracji

Udostępnij artykuł

Kibice piłkarscy stają czasem przed bardzo trudnymi dylematami. Na przykład wtedy, gdy ważny mecz odbywa się tego samego wieczoru, co dawno planowane, romantyczne wyjście. W odpowiedzi na ten problem, w jednej z warszawskich restauracji odbyła się kolacja, w której kucharz przemycił… kulinarną relację na żywo z meczu Ligi Mistrzów.

Dania_KV.jpg

Pomysł na kreatywne połączenie kolacji i meczu Ligi Mistrzów powstał z potrzeby rozwiązania realnego problemu. Jak miło spędzić planowany wieczór z drugą połówką, ale równocześnie nie przegapić kluczowych momentów jednego z najważniejszych meczów sezonu? To zagadka, którą trzeba było rozwikłać. Rezerwacja stolika w restauracji, która transmituje wydarzenia piłkarskie, to ryzykowny pomysł. Podobnie jak zerkanie na telefon w czasie kolacji.

Relacja z meczu na talerzu

Na kolację w restauracji w Warszawie zaproszonych zostało kilku fanów piłki nożnej. Towarzyszyły im ukochane osoby. Kolacja składała się z 10 dań, serwowanych w 10-minutowych odstępach.

Trick polegał na tym, że w wyglądzie każdej z potraw kucharze „przemycili” dla kibiców informacje o boiskowych wydarzeniach z meczu pucharowego pomiędzy najlepszymi drużynami z Francji i Niemiec. W zależności od ułożenia składników, kibice mogli wyczytać z posiłku informacje o aktualnym wyniku spotkania, żółtych i czerwonych kartkach, rzutach wolnych, a nawet boiskowych interwencjach VAR.

Całość zaaranżowana została w taki sposób, by nie psuć romantycznego nastroju kolacji, ale i jednocześnie nie odrywać fanów futbolu od rozrywki.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.02.2023
Aktualizacja: 24.02.2023