Ponowne otwarcie Cukierni Sowa w Toruniu

Udostępnij artykuł

23 sierpnia w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza odbyło się uroczyste otwarcie
Cukierni Sowa w nowej wizualizacji. Jest to kontynuacja strategii firmy dotyczącej ekspansji i remodelingu sieci.
Podczas otwarcia nie zabrakło nietypowej niespodzianki – klientów cukierni przywitał wyjątkowy robot Sówka, który zadbał o słodki poczęstunek.

Cukiernia Sowa w centrum Toruń Plaza istnieje od 2011 roku i niedawno została poddana procesowi
remodelingu. Na mieszkańców Torunia czeka całkowicie odmienione wnętrze kawiarni, witryna
słodkości, a także rzemieślnicze lody oraz wyjątkowe produkty z oferty lunchowej. Podczas otwarcia
klienci mogli skorzystać z licznych promocji oraz spróbować nowości. 200 pierwszych klientów
otrzymało wyjątkowy prezent – oryginalną puszkę Sowa. Czas oczekiwania w kolejce umiliły dwa
roboty Sówki, które wchodziły w interakcje z klientami i witały gości słodkim poczęstunkiem.

Zdecydowaliśmy się na testy robotów podczas otwarcia punktu w Toruniu, ponieważ zależy nam na pozytywnym odbiorze naszych gości. Robot Sówka to wyjątkowa forma przyciągnięcia uwagi, zainteresowania nowych osób, a także wywołania uśmiechu na twarzach naszych klientów, którzy chętnie robią sobie z nim zdjęcia, nagrywają filmy i przy okazji testują nasze słodkie nowości – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Cukiernia Sowa w Toruń Plaza to 162. cukiernia w kraju, a 21. w nowej odsłonie wizualnej. Bydgoska sieć cukierni konsekwentnie prowadzi proces otwarcia nowych lokali oraz remodelingu sklepów funkcjonujących od wielu lat. Cukiernia w Toruń Plaza o powierzchni ponad 100 m2 jest podzielona na strefę sprzedaży, strefę kawiarnianą i nowoczesne zaplecze. Zyskała klimatyczny i nowoczesny wystój. Na uwagę zasługuje najwyższej jakości aromatyczna kawa, palona metodą tradycyjną we własnej palarni – koncept Sowa Caffe jest szczególnie doceniany przez smakoszy kawy.

Od 1946 roku nieustanie podążamy za potrzebami naszych klientów. Zależy nam, aby nasza oferta była dopasowana do współczesnych trendów i potrzeb konsumentów. Dlatego rozszerzyliśmy ofertę w Toruń Plaza o produkty z segmentu Sowa Lunchowa, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Remodeling lokali to dla nas ważna misja, ponieważ chcemy, aby czas spędzany w cukierni był wyjątkową celebracją filiżanki kawy i naszych produktów z szerokiego asortymentu cukierniczego. Nowoczesny design oraz wygodna i przytulna strefa kawiarniana z pewnością realizują ten cel. – mówi Aleksandra Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

O Cukierni Sowa

Cukiernia Sowa sp. z o.o. to polska, rodzinna firma założona w 1946 r. w Bydgoszczy. Promuje ręczne rzemiosło w cukiernictwie, jednocześnie poszerzając ofertę i sieć sklepów w odniesieniu do potrzeb rynku i klientów. Cukiernia Sowa to lider branży cukierniczej w Polsce – posiada 162 cukiernie w 13 województwach w Polsce. Sieć Cukierni Sowa to starannie dopracowana receptura, szeroka oferta cukiernicza, oferta lunchowa, rzemieślnicze lody, ręcznie robione praliny i własna palarnia kawy.

Źródło: Cukiernia Sowa

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.08.2023
Aktualizacja: 24.08.2023