Sowa otwiera kolejny lokal po remodelingu

Udostępnij artykuł

Od 22 marca, bydgoszczanie ponownie mogą odwiedzić lokal przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46, który przeszedł metamorfozę podyktowaną potrzebami klientów. Sklep został nie tylko przearanżowany, ale także powiększony do powierzchni ok. 100 mkw.

Zdecydowaliśmy się na powiększenie strefy kawiarnianej, dzięki temu udało nam się zwiększyć liczbę miejsc siedzących. Większość naszych sklepów podzielona jest na część sprzedażową i kawiarnianą, co pozwala nam sprawnie obsługiwać zarówno osoby, które korzystają z oferty na miejscu, jak i te, które preferują zakupy na wynos. Nieustannie monitorujemy procesy sprzedażowe i potrzeby klientów, dzięki czemu wdrażamy zmiany, które odpowiadają na realne potrzeby odbiorców i bezpośrednio przekładają się na wyniki poszczególnych punktów mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa.

Bydgoska spółka z branży cukierniczej niezmiennie od 1946 roku pozostaje wierna swoim zasadom. Cukiernia Sowa, mimo skali produkcji zapewniającej słodkie i słone wyroby dla 167 sklepów w Polsce i zagranicą, wciąż promuje rzemiosło cukiernicze i swoją działalność opiera na ręcznej pracy mistrzów cukiernictwa. W szeregach bydgoskiej spółki znajdziemy m.in. mistrzynię świata w dekorowaniu tortów, Jowitę Woszczyńską oraz znanego mistrza cukiernictwa i ambasadora czekolady, Pawła Małeckiego. W słodkim królestwie Sowy znaleźć można torty, kostki, serniki, tarty, pączki, eklery i wiele więcej. W ofercie dostępne są także lody rzemieślnicze oraz ręcznie robiona galanteria czekoladowa. Wszystkie te pyszności najlepiej smakują w towarzystwie kawy, która także pochodzi z własnej palarni Sowy. Od kilku lat firma rozwija także segment wytrawny Sowa Lunchowa, w ramach którego oferuje kanapki, pasty, sałatki czy zupy powstające na bazie świeżych składników skomponowanych według autorskich receptur.

Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego to pierwszy w Bydgoszczy lokal urządzony zgodnie z nowym standardem wystroju, który wdrożyła sieć.  Sklep został powiększony i obecnie ma ok. 100 mkw. Na tej zmianie najwięcej zyskała część kawiarniana, w której dominuje nowoczesny design zaaranżowany właśnie zgodnie z nowym stylem i kolorami marki. Dla klientów dostępna jest także funkcjonalna część sprzedażowa. Do lokalu przylega również niedawno wyremontowany, bezpłatny parking zewnętrzny. 

Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46 w Bydgoszczy będzie czynna siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-18:00, w soboty w godz. 7:30-15:00, a w niedziele w godz. 9:00-15:00.

Źródło: Cukiernia Sowa

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.03.2023
Aktualizacja: 23.03.2023