Powiew morskiej bryzy w spa Phytomer

Udostępnij artykuł

Niesamowita bioróżnorodność sprawia, że morza i oceany są najbogatszym źródłem składników odżywczych na Ziemi. Co więcej, morskie składniki wykazują wysokie powinowactwo do komórek skóry i do tego jest w nich wszystko, co potrzeba, aby przywrócić jej piękno i zdrowie. Phytomer od 50 lat przekształca morze w formuły pielęgnacyjne i zabiegi słynne ze swojej dobroczynności i skuteczności. W swoich recepturach wykorzystuje takie skarby, jak: woda morska, sól morska, mikroorganizmy morskie, rośliny morskie, rośliny nadmorskie, błoto z dna morskiego…

Phytomer

W 1972r. marka Phytomer wprowadziła i opatentowała OLIGOMER®, koncentrat wody morskiej. Jako pierwszy produkt na świecie, pozwolił na skorzystanie w pełni z remineralizujących i rewitalizujących skórę właściwości morza. OLIGOMER® wzmacnia i napełnia skórę energią dzięki dostarczeniu jej minerałów i pierwiastków śladowych. Składnik ten jest integralną częścią marki Phytomer i jej produktów, dzięki czemu każdy, wszędzie, nieważne czy na brzegu morza, czy na ulicach miast, może czerpać korzyści z tego, co morze ma do zaoferowania.

Kultowym produktem Phytomer z Oligomer® jest morska mgiełka Marine Mist. Świeża, aromatyczna, pełna wszystkich minerałów i pierwiastków śladowych, których potrzebuje skóra. Działa rewitalizująco i relaksująco na skórę, niczym powiew morskiej bryzy…. To te same doznania – skóra otrzymuje zastrzyk niebywałej energii.

W partnerskich spa czy salonach kosmetycznych, każdy rytuał zabiegowy na twarz i ciało Phytomer rozpoczyna się immersją morską z udziałem mgiełki Marine Mist, która rozbudza zmysły i tworzy atmosferę sprzyjającą relaksacji. W efekcie, zwiększa przyswajalność aktywnych składników oraz finalne efekty zabiegów.

Jej rozpylanie na skórze jest szczególnie przyjemne latem, bo jest lekka i powoduje natychmiastowe uczucie świeżości i orzeźwienia dzięki Oligomer® i aromatom komponującym się z radością lata: bursztyn, piżmo, cyprys, bylica, goździk.  Z tego też powodu i na prośbę konsumentów, marka Phytomer zdecydowała się wypuścić limitowaną edycję w wersji detalicznej, aby klienci spa/salonów kosmetycznych mogli kontynuować  przyjemne doznania z Marine Mist. Warto mieć Marine Mist zawsze pod ręką i stosować o dowolnej porze dnia. Rano, aby obudzić skórę, w ciągu dnia – dla nawilżenia i rewitalizacji oraz wieczorem – dla odświeżenia przed wyjściem.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Phytomer

DYSTRYBUCJA W POLSCE

ul. Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań, tel.:+48 61 832 91 07, www.phytomer.pl

KTO JEST KIM?

Barbara Suwalska – Dyrektor Generalny

Radosław Suwalski – Dyrektor Sprzedaży  

Dorota Wojciechowska – szkoleniowiec i opiekun marki Phytomer, dyplomowany kosmetolog i mgr biologii

KANAŁY SOCIAL MEDIA PHYTOMER

FACEBOOK PHYTOMER POLSKA

INSTAGRAM PHYTOMER POLSKA

YOUTUBE PHYTOMER POLSKA

KATALOGI I ULOTKI dostępne TUTAJ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.08.2022
Aktualizacja: 30.08.2022