Powstaje nowa sieć resortów Nickel

Udostępnij artykuł

Nickel Development stworzył autorski koncept resortów nastawionych na holistyczne podejście do wypoczynku i obsługi gości. Pierwszy obiekt sieci powstaje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, gdzie łącznie znajdzie się 216 apartamentów. 

Nickel Resort & Spa Grzybowo wizualizacja
Nickel Resort & Spa Grzybowo – wizualizacja

Nickel Resort & Spa Grzybowo jest inwestycją dwuetapową. Pierwszy etap przewiduje 147 apartamentów z jedno- i dwupokojowymi rozkładami w zróżnicowanych metrażach, od 18 do 56 mkw. Znajdą się w niskim budynku. Będzie liczył tylko trzy kondygnacje, co jest rzadkością na polskim wybrzeżu, gdzie nowopowstające obiekty najczęściej są wysokie.

Nickel Development zaprosiła do współpracy renomowane i wielokrotnie nagradzane pracownie. Projekt architektoniczny stworzył zespół Ultra Architects, a pracami kierował Tomasz Osięgłowski. Z kolei projekt wnętrz jest wyrazem wizji, której kształt nadała Anita Buławska z Q2 Studio. Deweloper już teraz zapowiada, że kolejne obiekty należące do sieci Nickel będą swoim wyglądem nawiązywać do lokalnego, otaczającego je kontekstu przyrodniczego i architektonicznego.

Wspólnym mianownikiem resortów należących do sieci Nickel będą architektura czerpiąca inspirację z lokalnego otoczenia oraz biofiliczny design, a także holistyczne podejście do gościnności i obsługi klientów. W przypadku inwestycji Nickel Resort & Spa w Grzybowie wyraźne będą nadmorskie akcenty na elewacjach: motyw rybiej łuski oraz balkony inspirowane vintage’owymi koszami plażowymi – tym razem w nowoczesnym wydaniu. Azylem dla mieszkańców będzie strefa, w której odtworzymy wydmę, z autentycznym nadmorskim piaskiem porośniętym rodzimą roślinnością, charakterystyczną dla Pomorza Zachodniego. Wejście roślinności i innych elementów przyrodniczych do wnętrza budynku, zgodnie z zasadami biofilii będzie elementem wyróżniającym nasze obiekty na tle oferty rynkowej – mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Oferta obiektu

Zespół Nickel Development postawił sobie za zadanie stworzyć sprzyjające regeneracji cielesnej i duchowej miejsce z pełną ofertą wypoczynkową, obejmującą strefę spa & wellness, kompleks basenów wewnętrznych oraz liczne wodne atrakcje dla dzieci. Do tego gastronomia: bar oraz restauracja. Wypoczywający aktywnie docenią z pewnością strefę fitness. Przestrzenie sprzyjające wyciszeniu to z kolei lounge, tarasy na dachu, a także strefa wydmowa na patio. Z myślą o biznesie zaprojektowano modułowe sale konferencyjne idealne na wyjazdy firmowe oraz szkolenia i eventy.

Zarządca i właściciel

Obiektem będzie zarządzać spółka Nickel Hospitality, której jedynym udziałowcem jest Nickel Development. Tym samym Grupa Nickel urośnie o kolejny wyspecjalizowany podmiot, który dołączy do takich uznanych marek jak YouNick Technology Park (pierwszy prywatny park naukowo-technologiczny w Polsce), YouNick Mint (fundusz Venture Capital, który inwestuje w innowacyjne projekty z obszaru farmacji, urządzeń i materiałów medycznych), a także YouNick Design (pracownia realizująca projekty wnętrz oraz wykończenia pod klucz dla inwestorów i klientów indywidualnych).

Firma deklaruje, że będzie towarzyszyć inwestorom na każdym etapie projektu, począwszy od budowy resortów, poprzez ich sprzedaż i marketing, a na obsłudze gości kończąc. Dla poznańskiego dewelopera będzie to już kolejna inwestycja nadmorska. Wcześniej budował już w Mielnie i Kołobrzegu.

Mocno liczymy na to, że stworzymy pod parasolem Nickel Hospitality społeczność inwestorów – pasjonatów kuchni, sportu, animacji, turystyki, kultury i sztuki, dla których komfort i doznania przyszłych gości stoją̨ na pierwszym miejscu – podsumowuje Edyta Kołodziej.
 

O Nickel Development

Nickel Development to poznańska firma deweloperska, działająca na rynku od ponad 24 lat. Jest częścią Grupy Nickel. Firma jest wieloletnim członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) i sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk PZFD.

Źródło: Nickel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.11.2022
Aktualizacja: 16.11.2022