Powstaną kolejne obiekty Motel One w Polsce

W dniu 24 października nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce Motelu One, zlokalizowanego przy ul. Tamka w Warszawie. Podczas konferencji prasowej, towarzyszącej uroczystości, Daniel Müller, Co-CEO, zdradził plany rozwoju marki w naszym kraju.

Kolejny obiekt Motel One powstanie w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów. Aktualnie trwają rozmowy dotyczące ostatnich uzgodnień – powiedział Daniel Müller. Oczywiście bierzemy pod uwagę także drugi obiekt w Warszawie. W kontekście tej inwestycji również trwają rozmowy. Widzimy również potencjał w takich lokalizacjach jak Wrocław czy Kraków. W tych miastach chcielibyśmy otworzyć Motele One – dodał.

Motel One Warszawa-Chopin położony jest na ul. Tamka, na południe od Wisły i naprzeciwko Narodowego Instytutu i Muzeum Fryderyka Chopina. Łączy w sobie niezwykły, inspirowany muzyką, wystrój wnętrz z przystępnymi cenami oraz doskonałą lokalizację do odkrywania niezliczonych restauracji i zabytków Warszawy. Strefa One Lounge, bar, sala konferencyjna oraz 333 pokoje – wszystkie te pomieszczenia pokazują, że Motel One, marka dobrze znana w Europie, rozumie, czym jest komfort pobytu gości i wyznacza nowe standardy w branży hotelarskiej.

Marka Motel One została założona w 2000 r. i ma siedzibę w Monachium, w Niemczech. Sieć budżetowych, stylowych hoteli obejmuje 71 hoteli i 20 160 pokoi (stan na 18 marca 2019 r.) zlokalizowanych w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Czechach, Hiszpanii i Francji. Motel One zapewnia wyjątkową obsługę i wysokiej jakości design w najlepszych lokalizacjach w centrach miast, oferując korzystne ceny. Wielokrotnie nagradzana grupa ma zamiar rozszerzać swoją działalność i planuje otwarcie 27 nowych hoteli w głównych metropoliach europejskich, równocześnie aktywnie poszukując nowych możliwości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.