Poznański hotel Andersia zmieni się w Radisson​ ​Individuals

Udostępnij artykuł

Tym samym marka Radisson​ ​Individuals zadebiutuje w Polsce. Aktualnie Radisson Hotel Group posiada w naszym kraju 17 hoteli. W najbliższych miesiącach planuje kolejne otwarcia, dzięki którym liczba obiektów na rynku wzrośnie do 23, liczących łącznie ponad 5 200 pokoi.  

IBB Andersia Hotel

Hotel Andersia oferuje 172 pokoje różnych kategorii, od premium do apartamentów superior z panoramicznym widokiem na miasto. Architektura i design Andersia Hotel & Spa Poznań, charakteryzuje się równowagą współczesnego stylu i wyróżniającymi się naturalnymi elementami oraz  nowoczesnym oświetleniem. Hotel zajmuje dziewięć pięter wieżowca.

Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals oferuje 1800 mkw. wielofunkcyjnej powierzchni konferencyjnej. Z 10 salami do organizacji wydarzeń do 800 osób. Dodatkowo dostępne są prywatne sale konferencyjne na mniejsze spotkania i szkolenia. Restauracja Flavoria serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej. Do dyspozycji gości jest również centrum fitness oraz Harmonia Wellness Club & Pool. W strefie znajduje się basen, jacuzzi oraz sauna z naturalnego drewna fińskiego.

Hotel zlokalizowany jest na jednym z głównych placów miasta, Placu Andersa. Łatwo dostępny zarówno z lotniska, jak i głównych lokalnych węzłów komunikacyjnych. Od obiektu, zaledwie 10-minutowy spacer dzieli główny dworzec kolejowy oraz dworzec autobusowy. Goście będą mieli łatwy dostęp do głównych atrakcji Poznania. W tym Starego Rynku i renesansowego ratusza z kultowym pokazem koziołków codziennie w samo  południe. A także do największego parku w mieście – Parku Cytadela, kościoła parafialnego św. Stanisława i centrum handlowego Stary Browar.

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

Cieszymy się, że możemy być częścią transformacji hotelu Andersia. Obiekt jest miejscem z ogromnym potencjałem do rozwoju i przyjmowania gości, którzy chcą odwiedzać Poznań w celach biznesowych i wypoczynkowych. Mamy silny proaktywny zespół, który zadba o to, aby każda chwila miała szczególne znaczenie – powiedział Przemysław Konieczyński, General Manager Andersia Hotel & Spa Poznań

Wdrożenie Radisson Hotels Safety

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz członków zespołu jako swój najwyższy priorytet, Andersia Hotel & Spa Poznań, członek Radisson Individuals wdraża program Radisson Hotels Safety Protocol. Dogłębne protokoły czystości i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, wiodącą na świecie firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją, a ich celem jest zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od zameldowania do wymeldowania. Protokół bezpieczeństwa jest integralną częścią programu bezpieczeństwa i ochrony Radisson Hotel Group, zapewniając, że zawsze dbamy o naszych gości i członków zespołu. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.09.2022
Aktualizacja: 21.09.2022