Pracownicy Accor wsparli Wings For Life World Run

Udostępnij artykuł

5 maja pracownicy biur Accor wzięli udział w Wings For Life World Run, wspierając szczytny cel znalezienia metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Ich wspólny wysiłek, który doprowadził do pokonania ponad 200 km wyłącznie w Polsce, był istotnym wkładem w realizację tego celu. Dołączyli oni do ponad 265 tysięcy uczestników z całego świata, którzy nie pozostają obojętni na los innych.

Accor na Wings For Life World Run

Zebrane w trakcie tego wydarzenia ponad 8.1 miliona euro pokazuje, jak wielką moc mają, działając razem. Udział w działaniach charytatywnych nie tylko jest częścią ich misji, ale także sposób na zacieśnienie więzi w zespole. Każdy z uczestników może odnaleźć swoje miejsce i poczuć się częścią wspólnej sprawy. Społeczna odpowiedzialność jest priorytetem, który uzupełniony o budowanie społeczności i wzajemne zaufanie wśród pracowników tworzy harmonijną całość.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

świat Hoteli marzec-kwiecień 2024

Działanie jednoczy, w tym tkwi nasza siła, a nasze czyny są tego przykładem. Razem nie tylko pracujemy, bierzemy również czynny udział w tworzeniu zmiany, której pragniemy doświadczyć – podkreśla Agnieszka Wojtkowska, Talent Experience Manager for HQ Europe & North Africa.

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 14.05.2024
Aktualizacja: 14.05.2024