Prestiżowe studia hotelarskie pod patronatem Sheraton Poznan Hotel

Udostępnij artykuł

W ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu pojawiła się atrakcyjna propozycja studiów realizowanych we współpracy i pod patronatem jednego z najlepszych hoteli w mieście: Sheraton Poznan.

Sheraton Poznan Hotel zespół

Współpraca pomiędzy biznesem i edukacją to kluczowy trend dla rozwoju zawodowego szkolnictwa wyższego. Pragnąc zapewnić jak najwyższy poziom kształcenia i atrakcyjność programu studiów związanych z zarządzaniem w hotelarstwie w naszej uczelni, postanowiliśmy rozpocząć współpracę z najlepszymi w branży – podkreśla Przemysław Wojtysiak, Kanclerz WSHiG.

W ramach nowej specjalności trzyletnich studiów pierwszego stopnia Zarządzanie hotelarstwem pod patronatem Sheratona w Poznaniu realizowane będą przedmioty związane zarówno z szeroko pojętym zarządzaniem organizacją, jak również ze specyfiką branży hotelarskiej. Program studiów został zaprojektowany tak, aby absolwent otrzymał nie tylko wystarczający zakres wiedzy specjalistycznej, ale przede wszystkim odznaczał się swoimi umiejętnościami praktycznymi. Studiując na tej specjalności, podczas gościnnych wykładów młodzi adepci hotelarstwa będą mieli możliwość uczyć się od specjalistów z dziedzin operacyjności najlepszych hoteli na świecie i obsługiwania pięciogwiazdkowej klasy restauracji.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Ta współpraca idealnie odwzorowuje założenia rozpoczętego właśnie przez Marriott International projektu BE. A mianowicie, w hotelach naszej sieci miłośnicy branży HoReCa mają okazję rozpocząć swoją podróż, być ważną częścią globalnego zespołu ludzi, którzy podzielają tę pasję i stać się najlepszą wersją siebie poprzez rozwój, który oferujemy (BEGIN, BELONG, BECOME). W najbliższych miesiącach planujemy liczne aktywności nawiązujące do tego podejścia. Jako Sheraton Poznan Hotel pochwalimy się przykładami pracowników, którzy zbudowali z nami swoją piękną karierę. Mamy nadzieję, że absolwenci WSHiG także spróbują swoich sił w hotelarstwie i będą się tu rozwijać. Zapraszamy!”- podsumowuje Magdalena Eliasz, dyrektorka Sheraton Poznan Hotel.

Podczas programu mentoringowego studenci uzyskają pomoc mentora, który poprowadzi ich na atrakcyjną ścieżkę kariery, ucząc również pracy nad kompetencjami miękkimi wymaganymi na stanowisku lidera w hotelarstwie. Ponadto zgodnie z wieloletnią tradycją uczelni studenci będą mieli możliwość realizacji płatnych praktyk zawodowych za granicą w wybranych hotelach realizowanych przy wsparciu Erasmus +.

Rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 trwa do 30 września.

Źródło: Sheraton Poznan Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.04.2023
Aktualizacja: 27.04.2023