Primavera Jastrzębia Góra zmienia się dla gości

Udostępnij artykuł
Zlokalizowany zaledwie 100 m od morza obiekt konferencyjno-wypoczynkowy nieustannie modyfikuje swoją ofertę, a także modernizuje wnętrza, aby podążać za nowymi trendami i oczekiwaniami gości. Niedawno oddano do użytku nową przestrzeń konferencyjną, rozpoczęto również prace związane z rozbudową strefy spa.

Primavera Jastrzębia Góra to 216 komfortowych pokoi, które są w stanie pomieścić 600 osób. Centrum konferencyjne obecnie – po zakończonej pod koniec 2017 roku modernizacji – może pomieścić 1,2 tys. osób. Największa sala ma 650 mkw. i może być podzielona na siedem modułów. Sala ma dostęp do światła dziennego, jest w pełni wyposażona w nowoczesny multimedialny sprzęt, klimatyzację oraz posiada dostęp do internetu. Sala jest idealna na organizację bankietu zasiadanego aż na 450 osób.

Park Wodny może zaoferować zarówno indywidualne korzystanie z wodnych atrakcji jak i organizacji zajęć z Aqua Aerobic. W ofercie również Świat Saun, w skład którego wchodzi: sauna sucha, sauna różana, sauna infrared, balia z zimną wodą, lodospad, słoneczna łączka. Atrakcją podczas konferencji może być również Rytuał Wieczornej Sauny z piciem pokrzywy – to autorska, kilkuetapowa ceremonia. Rytuały odbywają się w czwartki i soboty 20:45-22:00 i już cieszą się popularnością.

W chwili obecnej Spa w Primavera to 16 gabinetów zabiegowych, w których goście mogą liczyć na relaksujące zabiegi – masaże całego ciała i twarzy, klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz szereg nowości Hi-Tech, które z pomocą nowoczesnej technologii i sprzętów skutecznie zadbają o młodość i zdrowie. Zabiegi Hi Tech to nie tylko odmłodzenie, ale również zabiegi lecznicze. Technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Poza likwidacją cellulitu oraz zbędnych komórek tłuszczowych, pomaga w problemach tj. blizny, sztywność mięśni czy zapalenie ścięgien. ICOONE to jedyne urządzenie medyczne, które oferuje zabiegi dla pacjenta w każdym wieku. To ogromna innowacja na rynku.

W Sand Spa są w planie również zabiegi ukierunkowane na zdrowie – fizjoterapia ukierunkowana na kręgosłup i stawy, fonoforeza, elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, masaże pneumatyczne – presoterapia, która bezpośrednio działa na układ limfatyczny i krążenia. Nowością i hitem są zabiegi Ryodoraku – analiza i terapia kondycji energetycznej organów metodą elektroakupunktury.

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Właśnie rozpoczął się remont i rozbudowa Sand Spa. W planie jest blisko 30 gabinetów zabiegowych, szeroka oferta zabiegowa pod kątem zdrowia. – Obszary, które będą poruszone to kręgosłup i stawy, odmłodzenie i pielęgnacja, modelowanie ciała, antystres i relaks, wspomaganie leczenia po przebytych schorzeniach oraz budowanie odporności. Jest to innowacyjny projekt, nad którym wciąż pracujemy ze specjalistami i terapeutami, aby w momencie uruchomienia móc kompleksowo obsługiwać gości – tłumaczy Anna Żebrowska z Primavera Jastrzebia Góra.

Primavera Jastrzębia Góra to obiekt z filozofią, która przejawia się w każdym aspekcie funkcjonowania. Primalife to filozofia zdrowego stylu życia, która jest realizowana na czterech płaszczyznach – dieta, aktywność fizyczna, psychologia oraz pielęgnacja. W Primavera goście, niezależnie od celu pobytu, mogą dbać o swoje zdrowie podczas posiłków, forma bufetowa sprzyja samodzielnemu komponowaniu posiłków, zarówno miłośnikom tradycyjnego wyżywienia, jak i wegetarianom i weganom. Na bufecie można zważyć swój posiłek na przeznaczonej do tego wadze, podczas wakacji czy wyjazdu służbowego można również kontynuować dietę. W kwestii psychologii hotel oferuje wszystkim gościom możliwość uczestnictwa w warsztatach z psychologiem, zajęciach z prawidłowego oddychania czy wykładów motywacyjnych prowadzonych przez specjalistów. O aktywność fizyczną hotel dba przez zajęcia sportowe tj. Nordic Walking, Aqua Aerobic, Zumba, TBC czy zajęcia z rozruchu porannego. Każdy może liczyć na fachową poradę od specjalisty odnośnie aktywności fizycznych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.11.2018
Aktualizacja: 15.11.2018