Profit Hotel Awards 2019 – rusza ósma edycja konkursu!

Udostępnij artykuł
Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w ósmej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – Profit Hotel Awards 2019. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu hotelarzy XIV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2019. W programie wydarzenia: rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019. To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Właścicielom i dyrektorom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują dwa bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XIV FORUM PROFIT HOTEL 2019 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY PROFIT HOTEL AWARDS 2019
> kliknij po szczegóły <

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji Lilla Weneda w Warsaw Marriott Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową PROFIT HOTEL AWARDS 2019 i SUPPLIER OF THE YEAR 2019
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu hotelarzy
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

Udział w konkursie PROFIT HOTEL AWARDS to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XIV Forum Profit Hotel 2019 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.profithotel.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.08.2019
Aktualizacja: 20.02.2022