Profit Hotel Awards 2020 – rusza dziewiąta edycja konkursu!

Udostępnij artykuł
Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w dziewiątej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – Profit Hotel Awards 2020. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu hotelarzy XV Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2020. Jubileuszowa edycja odbędzie się 14 grudnia w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

W programie Forum tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad. Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej, ale ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Właścicielom i dyrektorom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XV FORUM PROFIT HOTEL 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY PROFIT HOTEL AWARDS 2020
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji hotelowej
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową PROFIT HOTEL AWARDS 2020 i SUPPLIER OF THE YEAR 2020
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu hotelarzy
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

Udział w konkursie PROFIT HOTEL AWARDS to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XV Forum Profit Hotel 2020 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.profithotel.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIV FORUM PROFIT HOTEL 2019

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 15.10.2020
Aktualizacja: 20.02.2022