Profitroom powalczy o tytuł Supplier of the Year FPH 2019

Oferta i prezentacja firmy Profitroom, dostarczającej hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji, będzie oceniana przez kilkudziesięciu kupców podczas spotkań Business Speed Dating, odbywających się w ramach XIV Forum Profit Hotel 2019. Tegoroczna edycja odbędzie się już 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel. Organizatorem jest nasza redakcja ŚWIAT HOTELI – czasopismo hotelarzy oraz portalu WWW.HORECANET.PL.

Profitroom działa na rynku technologicznym już od 2008 roku. Przygoda firmy z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www. Aktualnie rozwiązania technologiczne Profitroom znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite. Składa się – oprócz Booking Engine – również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu i sprzedaży.

W swojej działalności firma jest również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Doradza i tworzy konwertujące kampanie marketingowe w internecie.

Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem” produktu. Dlatego Profitroom projektuje strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

SUPPLIER OF THE YEAR 2019
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIV Forum Profit Hotel 2019 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIV Forum Profit Hotel 2019.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Organizatorem jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świat Hoteli
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.