Pumpkin Spice Latte ponownie w ofercie Starbucks

Udostępnij artykuł

Do oferty Starbucks jak co roku powraca jesienny hit sprzedażowy sieci – Starbucks® Pumpkin Spice Latte. Napój będzie dostępny w różnorodnej gamie smaków już od 5 września.

Pumpkin Spice Latte jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez gości Starbucks napojów sezonowych. Espresso połączone z korzennymi przyprawami poprawi nastrój przed powrotem na uczelnię czy do pracy, a także przy pierwszych jesiennych chłodach.

Oprócz znanej już wszystkim klasycznej wersji, w ofercie sieci ponownie znajdzie się coś dla fanów kawy na zimno:

  • Iced Pumpkin Spice Latte, czyli chłodzące połączenie kawy Starbucks® Espresso Roast, przypraw korzennych, mleka oraz kostek lodu. Wszystko ozdobione mieszanką cynamonu, gałki muszkatołowej i goździków.
  • Pumpkin Spice Frappucino® Blended Beverage – aromat ciasta dyniowego i tradycyjnych przypraw, połączone z kawą, mlekiem oraz lodem, zwieńczone bitą śmietaną oraz posypką Pumpkin Spice.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Nie zawiodą się również miłośnicy cold brew – a to dzięki Pumpkin Spice Cold Brew, która dołączyła do dyniowej rodziny w ubiegłym roku. W Pumpkin Cream Cold Brew wyczujemy nie tylko korzenne nuty, ale również subtelny smak wanilii. Napój zwieńczony jest pianką o dyniowym aromacie oraz posypką Pumpkin Spice o smaku cynamonu, gałki muszkatołowej oraz goździków.

Iced Pumpkin Spice Latte i Pumpkin Spice Frappucino® Blended Beverage można również zamówić w wersji wegańskiej z dowolnym zamiennikiem mleka, a także wegańskim kremem zamiast bitej śmietany.

Jesteśmy podekscytowani nadchodzącą jesienią, ponieważ mamy dla naszych gości bogatą gamę nowych i kultowych napojów. Przede wszystkim rozpoczęcie sezonu oznacza pojawienie się uwielbianej Pumpkin Spice Latte, co już teraz budzi ogromny entuzjazm u sympatyków naszej marki, którzy z niecierpliwością jej wyczekują. Zawsze dbamy o to, aby wizyty w naszych kawiarniach były wyjątkowym doświadczeniem. Dlatego naszą ofertę przygotowujemy tak, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – od kultowych smaków sezonowych po innowacyjne warianty klasycznych napojów. mówi Paula Chudzińska, Marketing Manager Starbucks Polska.

Co jeszcze w Starbucks tej jesieni?

Oprócz Pumpkin Spice na gości kawiarni czeka również inny smak sezonu – Salted Maple & Caramel Latte oraz jej chłodniejsza wersja – Iced Salted Maple & Caramel Latte. To połączenie espresso, mleka oraz syropu klonowego i słonego karmelu. Wszystko zwieńczone chrupiącą od karmelu posypką.

W tegorocznej jesiennej ofercie jest też nowość – Iced Chai Tea Oat Latte, w której królują rozgrzewające przyprawy, takie jak cynamon, goździki i imbir, łącząc się z kremowym napojem owsianym i lodem. Pozwalają one zachować równowagę pomiędzy smakiem słodkim i pikantnym.

Starbucks przygotował także sezonowe kubki wielorazowego użytku, w najróżniejszych wzorach i kolorach. Z własnym kubkiem można skorzystać ze zniżki – 1 zł na każdy z dostępnych w ofercie Starbucks napojów.

Źródło: Starbucks Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.09.2023
Aktualizacja: 04.09.2023