Radisson Blu w Zakopanem z piątą gwiazdką

Udostępnij artykuł

Obiekt podwyższył kategorię z czterech do pięciu gwiazdek. Tym samym Radisson Blu w Zakopanem stał się piątym hotelem o tym standardzie w stolicy Tatr.

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane

Otwarty w 2019 r. Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane oferuje gościom 158 pokoi oraz 68 apartamentów, z własnym aneksem kuchennym. Usytuowany jest blisko głównego deptaku i symbolu miasta – Krupówek.

Przyznanie piątej gwiazdki to efekt wielu zmian. Takich jak podwyższenie standardu obsługi hotelowej, poszerzenia oferty restauracji wraz z barem, luksusowego SPA. Poza tym także inwestycji związanych z wprowadzeniem najwyższych z możliwych zasad bezpieczeństwamówi Bartosz Piechowiak, dyrektor generalny Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem. – Pięć gwiazdek to potwierdzenie, że Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości – dodaje.

Oferta konferencyjna

Na piętrze konferencyjnym Radisson Blu w Zakopanem oferuje siedem modułowych, połączonych sal o różnej wielkości. Można w nich organizować imprezy firmowe czy mniejsze spotkania. Główna sala konferencyjna ma 260 metrów kwadratowych i może pomieścić ponad 250 gości. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, najnowsze technologie audiowizualne, a także dostęp do światła dziennego.

Oferta rekreacyjna

Hotel posiada wiele atrakcji, dzięki którym jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną. Przestronna strefa basenowa zapewnia: basen o wymiarach 20×5 metrów, brodzik dla dzieci, jacuzzi, leżanki wodne, saunę suchą i mokrą, a także strefę relaksu Private SPA. Dla najmłodszych miłośników gier zakopiański Radisson Blu oferuje Game Room, w którym znajdą playstation, piłkarzyki, a także gry planszowe. Obiekt zapewnia również wewnętrzny kącik zabaw dla dzieci, kort do squasha, a także siłownię dostępną 24h na dobę. Osoby głodne silnych wrażeń mogą skorzystać z atrakcji turystyki aktywnej takich jak: wycieczki wysokogórskie z przewodnikiem, rafting, spływ przełomem Dunajca, wycieczki rowerowe, wspinaczka czy skituring.

Gastronomia

W eleganckiej hotelowej restauracji „Roots” można rozkoszować się daniami lokalnej kuchni, a w przytulnym Scottish Barze czekają pomysłowe drinki, które będą idealnym dodatkiem do gry w bilarda czy darta, a wszystko to z widokiem na Tatry.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Źródło: Radisson Blu w Zakopanem

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2022
Aktualizacja: 28.06.2022