Radisson RED Hotel Kraków otwarty

Udostępnij artykuł

Kompleks Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków, znajdujący się w Unity Centre, właśnie otworzył swoje drzwi. Nowe obiekty zarządzane są przez dyrektor generalną Alicję Zaliwską.

Radisson RED Hotel Kraków otwarty

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków położony jest w sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego. Znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Dworca Głównego i historycznego centrum miasta.

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków oferuje 229 pokoi o różnym standardzie oraz 46 apartamentów. Budynek główny oferuje szeroki wybór pokojów w tym pokoje typu superior z balkonami, a także apartamenty typu corner, junior oraz największy z pokojów – apartament prezydencki.

W oddzielnym budynku dostępne są apartamenty o powierzchni od 27 do 92 metrów kwadratowych mogące pomieścić do czterech osób dorosłych w największych apartamentach z dwoma sypialniami. Za wyjątkiem apartamentów typu studio, wszystkie dysponują prywatnym tarasem. Apartamenty typu studio wyposażone są w lodówkę i kuchenkę mikrofalową, a większe apartamenty z jedną i dwoma sypialniami posiadają oddzielne salony i w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

Oferta gastronomiczna

Hotelowa restauracja Filini oferuje swoim gościom kulinarną podróż po Włoszech. Menu inspirowane jest klasycznymi przepisami pochodzącymi z różnych regionów Włoch. Oferta restauracji obejmuje również dania do dzielenia się, które sprzyjają atmosferze wspólnoty i radości z jedzenia w towarzystwie bliskich.

Dodatkowo bar to idealne miejsce na relaks po intensywnym dniu, gdzie goście mogą spotkać się z przyjaciółmi i skosztować wyjątkowych, autorskich koktajli. Filini to nie tylko restauracja, to prawdziwe doświadczenie kulinarnego podróżowania po Włoszech – mówi Krzysztof Paos, Executive Chef hotelu i restauracji Filini. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasi goście mogą delektować się autentycznymi smakami Włoch, ciesząc się jednocześnie atmosferą nowoczesnej restauracji – dodaje.

Część konferencyjna

Piętro konferencyjne, które znajduje się w głównym budynku hotelu ma powierzchnię około 300 metrów kwadratowych. Oferuje szereg przestrzeni, od kameralnej 10-osobowej sali konferencyjnej po wszechstronnie wyposażoną salę mogącą pomieścić nawet do 140 osób.

O Radisson RED

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków dołączył jako 17 hotel działający w polskim portfolio do Radisson Hotel Group.

Źródło: Radisson

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.06.2024
Aktualizacja: 26.06.2024