Radisson Resort Kołobrzeg otwarty

Zdrojowa Invest & Hotels właśnie uruchomiła swój kolejny obiekt. Pierwszych gości przyjął Radisson Resort Kołobrzeg, zlokalizowany w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Stanowisko dyrektora objął Maciej Wyskiel, związany wcześniej z Hotelami Diament.

Radisson Resort Kołobrzeg oferuje 209 pokoi. Urządzone są w delikatnym skandynawskim stylu i wyposażone w grafiki autorstwa polskiej artystki Zuzanny ZakrzewskiejW części wellness – aquapark, na który składają się cztery zjeżdżalnie, baseny wewnętrzne i całoroczny zewnętrzny, jacuzzi oraz sauny. Dodatkowo basen na dachu z iluzją nieskończoności. Część spa to łaźnia parowa i osiem gabinetów zabiegowych. Oferta gastronomiczna obejmuje dwie restauracje: Persante i Salmo oraz lobby bar.

Radisson Resort Kołobrzeg jest trzecim hotelem w portfolio Zdrojowej.

Cieszymy się, że możemy otworzyć drzwi naszego pierwszego ośrodka Radisson na wybrzeżu Bałtyku. Radisson to ekskluzywna marka hotelowa. Oferuje gościnność inspirowaną Skandynawią. Pozwala gościom skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym i znaleźć harmonię w podróży. Dzięki temu ekscytującemu dodatkowi do naszego polskiego portfolio kontynuujemy naszą historię sukcesu jako największy międzynarodowy operator kurortów w kraju – powiedział Yilmaz Yildirimlar, starszy wiceprezes regionu na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i Turcję w Radisson Hotel Group.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.