Rafał Kincer prezesem zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego

Udostępnij artykuł

W dniu 15 lipca 2024 r. funkcję prezesa zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego obejmie Rafał Kincer. Jednocześnie Rada Nadzorcza oddelegowała z tym samym dniem wiceprzewodniczącą Agnieszkę Malinowską do czasowego wykonywania czynności członka zarządu spółki.

Rafał Kincer

Objęcie funkcji prezesa zarządu PHH przez Rafała Kincera kończy oddelegowanie członka rady nadzorczej Jarosława Kusto do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu, które trwało od 16 maja br.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec

Rafał Kincer – biografia

Rafał Kincer w latach 2004-2010 współtworzył i zarządzał jako dyrektor operacyjny, a potem prezes, siecią Hotele Diament. Przez kolejne trzy lata był prezesem firmy Armada Development. W 2014 r. został dyrektorem operacyjnym sieci Nadwiślańska Agencja Turystyczna, wcześniej należącej do Kompanii Węglowej. W NAT odpowiadał za 17 hoteli i obiektów wypoczynkowych. W 2018 r. został doradcą zarządu ds. hotelowych w Marvipol Development S.A., gdzie współtworzy koncepcje inwestycji hotelowych, a także bezpośrednio odpowiada za współpracę z sieciami hotelowymi (m.in. Louvre Hotels Group, do której należy marka Royal Tulip) oraz za budowę hotelowego pionu operacyjnego w ramach organizacji. W 2022 został dyrektorem Royal Tulip Warsaw Apartments.

W 1999 roku ukończył Politechnikę Śląską. Kurs z nowoczesnych narzędzi zarządzania ukończył w jednej z filii Harvard Business School. Studia MBA ukończył na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a program studiów tworzony był we współpracy z Nottingham Trent University.

O Grupie PHH

Liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi. Grupa współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton Worldwide, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group i Accor.

Agnieszka Malinowska PHH
Agnieszkę Malinowską, członek zarządu spółki PHH

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.07.2024
Aktualizacja: 11.07.2024