Raffles Europejski Warsaw otwiera długo oczekiwany basen

Zlokalizowane na poziomie -1 Raffles Spa zaprasza gości do właśnie otwartego, nowoczesnego basenu rekreacyjnego z przeciwprądem, wodospadem, dyszami do hydromasażu oraz jacuzzi.

Basen mieści się w hotelowych podziemiach, gdzie w XIX wieku zbudowano skarbiec. Z zachowanych ogłoszeń prasowych z początku XX wieku wiadomo, iż mieściły się w nim depozytowe skrytki dla klientów dwóch banków, jakie działały w budynku Hotelu Europejskiego w przedwojennej Warszawie – Banku Zjednoczonych Ziem Polskich oraz Banku Przemysłowego Warszawskiego.

Raffles Spa to miejsce, które najlepiej oddaje filozofię wellness marki Raffles, oferując sensualną podróż z udziałem wszystkich zmysłów. Oferuje pięknie zaprojektowane pokoje zabiegowe, ekskluzywne zabiegi opracowane specjalnie dla Raffles Spa, damskie i męskie strefy relaksu wyposażone w sauny i łaźnie parowe, prysznice witalności, fontanny lodowe oraz strefę fitness czynną 24/7.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Zabiegi w warszawskim Raffles Spa przygotowane zostały we współpracy z dwoma kultowymi profesjonalnymi markami kosmetycznymi – Aromatherapy Associates oraz Sisley Paris. Obie marki, bazujące na naturalnych olejkach eterycznych oddziałujących na ciało i zmysły, znane są z doskonałych rezultatów pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Oferta Spa obejmuje także spersonalizowane zabiegi w duchu holistycznym – rozpoczynające się  od prowadzonej medytacji „mindfulness”, po której następuje dobierany do indywidualnych potrzeb rytuał inhalacji na bazie olejków eterycznych i zakończone łagodnym powrotem do rzeczywistości, z elementami medytacji.

Poczucie lokalnej tożsamości w Raffles Spa podkreśla odrestaurowana mozaika naścienna Krystyny Kozłowskiej z 1961 roku, przedstawiająca Porwanie Europy, przeniesiona do recepcji spa z lobby Hotelu Europejskiego. Lokalne detale widoczne są także w postaci naparów herbacianych oraz zapachów, bazujących na polskich kwiatach i ziołach.

W lipcu 2019 roku Raffles Spa zostało wyróżnione nagrodą “Spa w Luksusowym Historycznym Hotelu” w ramach World Luxury Spa Awards. Nagroda jest odzwierciedleniem nieustających starań ukierunkowanych na świadczenie doskonałych usług i jest wyjątkowym wyróżnieniem w międzynarodowej branży luksusowych miejsc spa & wellness.

raffles europejski warszawa

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.