Robert De Niro otworzy hotel w Warszawie

Udostępnij artykuł
Nobu Hospitality to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez słynnego aktora i jego wspólników – producenta filmowego i cenionego szefa kuchni. Nowy, pięciogwiazdkowy obiekt powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment – uznany inwestor na rynku nieruchomości premium. Wartość projektu wynosi 100 mln zł

Nobu to najlepsza, zawsze pięciogwiazdkowa jakość, wyjątkowy styl, elegancja i komfort. Historia marki zaczęła się pod koniec lat 80 w Los Angeles, kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Kilka lat później, wraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą Restaurację Nobu na Manhattanie. Lokale oferujące wykwintne dania kuchni japońskiej w nowym wydaniu, szybko zyskały uznanie nie tylko wśród największych gwiazd Hollywood, ale także klientów na całym świecie. Niezwykłą popularność zawdzięczają wyjątkowej atmosferze, doskonałym daniom i znakomitej obsłudze. Obecnie, blisko 40 Restauracji Nobu na pięciu kontynentach odwiedza trzy miliony gości rocznie. Wspólna wizja, dzięki której powstała pierwsza restauracja, pozwoliła założycielom Nobu stworzyć sieć wyjątkowych hoteli. Oferują one swoim gościom najwyższej jakości obsługę i niezwykłe doznania kulinarne, dostarczając niepowtarzalnych wrażeń. Hotele Nobu od lat są odzwierciedleniem bezpretensjonalnej elegancji i oryginalnego wzornictwa.

Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany. Doskonale wpisze się on w otoczenie, odzwierciedlając zmieniającą się architekturę Warszawy. Będzie to pierwszy na rynku hotel lifestylowy, a jego istotny element to nowa część powstająca przy ulicy Wilczej, zaprojektowana przez uznaną polską pracownię Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studiem PCH, tworzą projekt wnętrz hotelu.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej videorelacji
z najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy XIII Forum PROFIT HOTEL 2018
(12 grudnia 2018, Warsaw Marriott Hotel)
z udziałem Karoliny Kaim, prezes Tacit Investment

– Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu – powiedział Trevor Horwell, Prezes Nobu Hotels.

Hotel Nobu w Warszawie to elegancja i prostota w lifestylowym wydaniu. Obiekt zaoferuje 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness oraz cieszącą się uznaniem, markową Restaurację Nobu. Wartość projektu wynosi 100 mln zł. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment.

– Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej – powiedziała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Pierwsi goście Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca już na początku 2020 roku.

Tacit Investment to doświadczony inwestor z silną pozycją kapitałową – prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Tworząc nowe kategorie produktowe i realizując najlepsze jakościowo projekty premium, nadaje ton dyskusji o przyszłości rynku tego typu nieruchomości w Polsce.

Tacit Investment jest inwestorem apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4. To pierwsza tego typu inwestycja w Warszawie, która stworzyła zupełnie nową kategorię budynków apartamentowych w Polsce. Kolejna to Park Lane, unikalna, kameralna rezydencja dla najbardziej wymagających klientów, położona w prestiżowej lokalizacji przy Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wśród innych inwestycji Tacit wymienić można uznany w Warszawie Hotel Rialto, niepubliczne liceum Akademeia High School, czy powstający we Wrocławiu pięciogwiazdkowy hotel The Bridge. W ofercie nowo utworzonej przez Tacit marki High Level Sales & Marketing znajdują się jedyne w swojej klasie, starannie wyselekcjonowane domy i apartamenty dla najbardziej wymagających klientów. Są wśród nich rezydencja Berezyńska 46 położona na warszawskiej Saskiej Kępie, odrestaurowywana kamienica w Bydgoszczy czy luksusowe apartamenty i hotel Gwiazda Morza we Władysławowie.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Szczycąca się tytułem jednej z 25 najbardziej innowacyjnych marek luksusowych według Robb Report firma Nobu Hospitality jest w elitarnej grupie globalnych marek luksusowych. Organiczny wzrost firmy Nobu Hospitality oparty na usługach, wizerunku i reputacji pozwolił na stworzenie pełnej oferty zarządzania hotelami i restauracjami na potrzeby wyjątkowych projektów na całym świecie. Firma założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera, prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach, gdzie jest synonimem najlepszego stylu życia. Pierwszy butikowy hotel Nobu otwarto w 2013 roku w Caesars Palace w Las Vegas. Obiekt został uznany za najbardziej atrakcyjny, nowy hotel przez kanał CNN Travel, natomiast Luxury Travel Advisor wyróżnił go nagrodą za doskonałość, uznając za najlepsze otwarcie hotelu w Ameryce Północnej. Kolejny Hotel Nobu City of Dreams Manila, otwarto w roku 2014, a Nobu Hotel Miami Beach w 2016. W 2017 otwarto Nobu Ryokan Malibu, Nobu Hotel London Shoreditch, Nobu Hotel Ibiza Bay i Nobu Hotel Palo Alto, a hotel Nobu Marbella został otwarty w 2018 roku. Hotele Nobu powstają w Barcelonie, Rijadzie, Los Cabos, Chicago, Toronto, São Paulo, Atlancie, Tel Awiwie i Warszawie. Strategia Nobu zakłada dalsze powiększanie globalnego portfela hoteli z zaplanowanymi już dalszymi inwestycjami.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.01.2019
Aktualizacja: 23.01.2019