Rozbudowa krakowskiego hotelu RT Monopol

Udostępnij artykuł

Trzygwiazdkowy hotel RT Monopol usytuowany jest w ścisłym centrum Starego Miasta. Do dyspozycji gości oddaje dwie sale konferencyjne dla 40 i 60 osób oraz restaurację mogącą pomieścić 120 osób. 
Spółka PUHIT SA  jest właścicielem czterech hoteli w Warszawie (Felix, Portos, Atos i Aramis), trzech hoteli w Krakowie (RT Monopol, RT Galicya oraz RT Regent), dwóch hosteli oraz dwóch centrów konferencyjnych. Firma jest również właścicielem portalu rezerwacyjnego www.starthotel.pl skupiającego 56 hoteli w 35 różnych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 18.03.2010
Aktualizacja: 18.03.2010