Rozstrzygnięcie Perfect SPA Awards 2024 już 11 kwietnia

Udostępnij artykuł

Już 11 kwietnia, w warszawskim hotelu Sheraton Grand, zostaną wręczone nagrody Perfect SPA Awards dla najlepszych obiektów SPA&Wellness w Polsce. Wyróżnienia otrzymają hotele i daySPA docenione przez gości głosujących na portalu www.SPAeden.pl oraz wskazane przez ekspertów zasiadających w Kapitule konkursu.

Perfect SPA Awards 2023
fot. Podlewski/AKPA

Organizowane od 14. lat wydarzenie jest nie tylko cenionym w branży barometrem jakości usług poszczególnych obiektów, ale także ważnym wskazaniem dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek w ramach szerokiej oferty rynku SPA&Wellness.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Głosy zebrane w głosowaniu internetowym i oddane przez ekspertów wyłonią zwycięzców w kilkunastu kategoriach. Posłużą także do stworzenia corocznego rankingu najlepszych obiektów – 100 Best SPA Poland. Laureat nagrody głównej otrzyma tytuł Best SPA Hotel 2024.

W tegorocznej edycji bierze udział ponad 140 hoteli SPA oraz 150 day SPA. W czasie wydarzenia wręczone zostaną także nagrody dla wyróżniających się marek kosmetycznych, dostawców sprzętu i wyposażenia – SPA Biznes Awards.

Partnerem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna, której zadaniem jest promowanie Polski jako wyjątkowej destynacji turystycznej na całym świecie.

Sponsorami konkursowej Gali są wiodące firmy branży SPA&Wellness i rynku Beauty, m.in. ITP S.A., Cosmetic Group, Mesoestetic, Betasi, Zepter, Phytomer, Repechage, Reo.

Relacja z Gali i lista laureatów zostanie opublikowana na portalu SPAeden.pl, a także w dorocznym Almanachu Najlepsze SPA w Polsce. Jak co roku będzie to ważne źródło informacji dla całej branży, jak i gości poszukujących inspiracji do swych urlopowych wyborów.

Źródło: Perfect SPA Awards

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.03.2024
Aktualizacja: 27.03.2024