RunWestin 2022 – relacja z biegowej gry miejskiej

Udostępnij artykuł

[VIDEO – PREMIERA U NAS] Światowy Dzień Biegania warszawski hotel Westin jak co rok obszedł w specjalny sposób. Zorganizował biegową grę miejską RunWestin 2022, w której zwycięska drużyna wygrała wyjazd do Berlina i pobyt w The Westin Grand Berlin. 

Zadaniem uczestników – 25 drużyn 2-4 os. – było zdobycie sześciu punktów w centrum Warszawy i jak najszybszy powrót na metę. Start i meta znajdowały się przy hotelu, na skrzyżowaniu ul. Grzybowskiej i al. Jana Pawła II. Sześć punktów symbolizowało filary marki Westin.

Przebieg gry

Nie wystarczyło dobiec do tych punktów, ale w każdym trzeba było wykonać zadanie:
– eat well – stacja przy Hali Mirowskiej i zadanie kulinarne – zrobienie rolki sushi,
– work well – stacja przy WeWork obok Fabryki Norblina i do wykonania quiz,
– move wel – sklep turystyczny przy ul. Pereca 11 i 20 pompek do zrobienia,
– play well – plac Grzybowski i do zatańczenia makarena,
– feel well – fontanna w Ogrodzie Saskim i do zrobienia i zapostowania na Instagramie/Facebooku z konkretnymi oznaczeniami selfie, 
– sleep well – wejście do Ogrodu Saskiego od ul. Marszałkowskiej i do rozwiązania krzyżówka, której hasłem było ŁÓŻKO jako nawiązanie do Westin Heavenly Bed.

Do biegu zgłosić się mógł każdy, a udział był bezpłatny. Ponad 70 osób z pełnym zaangażowaniem rywalizowało, dobrze się przy tym bawiąc. Ambasadorami akcji był Bartek Olszewski, znany jako Warszawski Biegacz, a także sportsmenka Julita Kotecka.

Jako hotel, który dba o zdrowie i dobrą kondycję gości i lokalnych społeczności, od lat organizujemy specjalne wydarzenie z okazji Global Running Day, którego elementem jest bieg – runWestin. W tym roku inicjatywa odbyła się zaraz po Dniu Dziecka, dlatego dodaliśmy do biegu element rozrywki. Emocje były po prostu fantastyczne. Na mecie każdy dostał medal, a dodatkowo wyróżniliśmy trzy najszybsze drużyny – wyjazdem do Berlina, pobytem w naszym hotelu i zaproszeniem na Sunday Brunch do naszego hotelu – podsumowuje akcję dyrektor The Westin Warsaw Michael Hopf.

Po biegu uczestnicy zjedli pyszny brunch przygotowany przez szefa kuchni The Westin Warsaw Janusz Korzyńskiego i jego zespół.

Cieszymy się, że misje hoteli takich jak Westin to nie tylko dbanie o gości hotelowych, ale też organizowanie wydarzeń skierowanych do mieszkańców miasta.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 11.06.2022
Aktualizacja: 11.06.2022