Rusza konkurs Food Business Awards 2024!

Udostępnij artykuł

Organizator – redakcja czasopisma Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych restauracji i punktów gastronomicznych w Polsce – Food Business Awards® 2024. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu restauratorów – XXII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum® 2024. Wydarzenie odbędzie się 23 września w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia.

W programie Forum tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów. Także całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad.

Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej.

Właścicielom lokali gastronomicznych, które przystąpią do bezpłatnego konkursu Food Business Awards® 2024 przysługują DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu – XXII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum® 2024, które odbędzie się 23 września
w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.
Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
FOOD BUSINESS AWARDS 2024
– kliknij po szczegóły

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:

  • zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu, możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami;
  • kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów;
  • indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą;
  • lunch w Arche Hotel Krakowska;
  • udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Food Business Awards® 2024 i Supplier of the Year 2024;
  • obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży;
  • zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień.

Udział w Food Business Awards® to wyjątkowa okazja promocji lokali w Polsce. Także uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń, Jury złożone z prelegentów i panelistów XXII Food Business Forum 2024 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

WWW.FOODBUSINESSFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Nowości GastronomiczneŚwiat HoteliSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Storeportali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Agata Godlewska
redaktor prowadząca Nowości Gastronomicznych
693 401 316
a.godlewska@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 21.06.2024
Aktualizacja: 21.06.2024