Rusza konkurs Sweets & Coffee Awards 2020

Udostępnij artykuł
Organizator – redakcja czasopisma Sweets & Coffee oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w szóstej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych marek i lokali typu kawiarnia, cukiernia, lodziarnia czy piekarnia w Polsce – Sweets & Coffee Awards 2020. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu VI Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Piekarnio-Cukierni Sweets & Coffee Forum 2020. W programie wydarzenia: rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Sweets & Coffee Awards 2020 oraz Supplier of the Year 2020. To wszystko odbędzie się 18 maja w Sheraton Grand Warsaw.

Właścicielom lokali, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują dwa bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu VI SWEETS & COFFEE FORUM 2020 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY SWEETS & COFFEE AWARDS 2020

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji w Sheraton Grand Warsaw
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową SWEETS & COFFEE AWARDS 2020 i SUPPLIER OF THE YEAR 2020
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

Udział w konkursie SWEETS & COFFEE AWARDS to wyjątkowa okazja promocji lokali w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów VI SWEETS & COFFEE FORUM 2020 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.scforum.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji V Sweets & Coffee Forum 2019
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.SCFORUM.PL

Organizator: BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca m.in.  czasopisma SWEETS & COFFEE  oraz naszego newsowego portalu HORECANET.PL

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
redaktor Sweets & Coffee
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.02.2020
Aktualizacja: 04.02.2020