Rusza modernizacja w Sheraton Grand Krakow

Udostępnij artykuł
2 listopada w krakowskim Sheratonie rozpoczną się prace związane z renowacją lobby, recepcji, restauracji, a także Club Lounge’u. Przestrzenie zostaną zmodernizowane pod kątem funkcjonalności i nowoczesnych trendów. Zakończenie planowane jest w drugiej połowie grudnia br.

Podczas remontu zmienimy organizację hotelu. Przygotujemy tymczasową recepcję, a śniadania będziemy serwować w specjalnie przygotowanej Sali Wisła. Specjalnie dla gości przygotujemy Salę Warszawa, w której będzie można napić się kawy i drinka, a także zjeść lunch czy kolację. Do dyspozycji gości pozostanie również bar SomePlace Else – zapewnia w rozmowie z nami Joanna Czechowska, Market Director of Marketing Poland w
Marriott International.

W ramach modernizacji restauracji The Olive i baru powstanie nowy, włoski koncept pod nazwą Anima. Będzie wzorowany na restauracji Cucina Mia działającej w warszawskim Sheraton Grand.

Sheraton Grand Krakow swoich pierwszych gości przyjął w 2004 roku. Znajduje się nad brzegiem Wisły, u stóp Wawelu. Najwięcej zagranicznych gości przyjeżdża tu z Wielkiej Brytanii, a także Stanów Zjednoczonych. Obiekt należy do sieci Marriott International.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.