Ruszają aukcje Lavazza na rzecz 31. Finału WOŚP. Wśród licytacji kolacja u szefa Camastry

Udostępnij artykuł

Marka po raz kolejny znalazła się w gronie sponsorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z okazji finału „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”, przygotowała specjalne aukcje, których zwycięzcy będą mogli lepiej poznać niezwykły świat inspirowany kawą.

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już trzeci raz z rzędu! Bycie częścią tej wspaniałej inicjatywy, jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ od lat podkreślamy, jak istotne są dla nas działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i troska o człowieka i środowisko. Tym bardziej cieszy nas udział w 31.  Finale. Aby wesprzeć tegoroczny cel – walkę z sepsą, zapewniamy wyborną kawę, niepowtarzalne doświadczenia i ekspercką wiedzę, dzięki której zwycięzcy aukcji będą mogli zagłebić się w świat kawowych inspiracji. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych aukcjach. Wspólnie rozgrzejemy serca! komentuje Marco Barbieri, Country Sales Manager w Grupie Lavazza.

Lavazza w licytacjach na rzecz celu 31. Finału proponuje:

 • Voucher dla dwóch osób do restauracji Nuta, należącej do szefa Andrea Camastry
  – oficjalnego ambasadora marki Lavazza w Polsce
  – kolacja w nowej restauracji Camastry, która funkcjonuje od 2022 roku w Warszawie. Utytułowany szef kuchni będzie obecny podczas kolacji i osobiście przeprowadzi zwycięzców aukcji przez fascynującą podróż po świecie ekskluzywnej gastronomii.
 • 2 pakiety akcesoriów Lavazza, w których skład wchodzą:
  • Ikoniczna kawiarka autorstwa architekta Marco Zanuso, zaprojektowana
   w 1979 r. wraz z grafiką przygotowana z okazji 31 Finału WOŚP.
  • Zapas kawy mielonej Lavazza – Qualità Rossa, Qualità Oro oraz Lavazza Espresso Classico Italiano.
  • Komplet eleganckich łyżeczek do kawy.
  • Porcelanowy kubek Lavazza o pojemności 330 ml.
  • Kawiarka typu french press – doskonałe rozwiązanie dla miłośników alternatywnych metod przygotowywania kawy.
  • Limitowane wydanie drukowanych przepisów od ekspertów Lavazza, których autorami są główny trener Lavazza w Polsce – Arkadiusz Domurad oraz szef Andrea Camastra – oficjalny ambasador marki Lavazza w Polsce.
 • Kursy baristyczne w Lavazza Training Center w Warszawie, kierowane do osób bez doświadczenia, chcących rozpocząć swoją profesjonalną przygodę z kawą. Poprowadzi je specjalista najwyższej klasy – Arkadiusz Domurad, członek międzynarodowego stowarzyszenia – Speciality Coffee Association, Vice Mistrz Polski Baristów i Vice Mistrz Polski Latte Art. Zwycięzca aukcji będzie mógł zaprosić trzy dodatkowe osoby do udziału w szkoleniu.

Do wygrania są specjalistyczne szkolenia:

 • Barista Basic, dzięki któremu uczestnik zostanie przygotowany do profesjonalnej pracy z kawą w warunkach domowych lub w kawiarni, posiądzie niezbędną wiedzę na temat kakaowca oraz otrzyma mnóstwo fachowych porad dotyczących sztuki parzenia kawy.
 • Latte Art. Basic, którego celem jest opanowanie trzech wzorów tworzonych na powierzchni kawy. Są to: serce, rozeta oraz tulipan. Uczestnik pozna podstawowe techniki Latte Art oraz dowie się, co wpływa na proces tworzenia kawowych wzorów.
 • Barista Basic Brewing, który zaprezentuje techniki parzenia kaw czarnych metodami przelewowymi, takimi jak: drip, chemex czy aeropress.

Marka Lavazza zachęca wszystkich do wspólnego grania na rzecz Orkiestry i zaangażowania się
w prowadzone przez nią aukcje. Będą one trwały do połowy lutego, a wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wziąć w nich udział, dadzą możliwość wsparcia celu 31. Finału oraz zdobycia niepowtarzalnych kawowych doświadczeń.

Źródło: Lavazza

SWEETS & COFFEE wydanie drugie 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.01.2023
Aktualizacja: 26.01.2023