Ruszył generalny remont kultowego, nadmorskiego hotelu

Udostępnij artykuł
Już w kwietniu br. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje zaprezentuje nowe wnętrza, odświeżony koncept gastronomiczny i gościnność typową dla marki Vienna House. Inspirowany morzem wystrój będzie w pełni nawiązywał do stylistyki ekskluzywnego statku, podobnie jak architektura budynku.

Wszystkie piętra hotelu zyskają całkowicie nowe oblicze. Drewniane elementy zostaną zestawione z zielenią roślin oraz niebiesko-morską kolorystyką. Przeniosą otaczającą naturę do środka budynku. Mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole nadadzą ekskluzywnego charakteru wnętrzom, zaś duża ilość naturalnego drewna oraz „wakacyjne” meble, takie jak wiszące krzesła czy mobilne regały wzbudzą skojarzenia z komfortowym jachtem.

-Już nie mogę się doczekać końca tego remontu i jego efektów. Jestem przekonana, że Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje wkroczy w nowy sezon z wielkim przytupem i pozostanie numerem 1 w zachodniej części polskiego wybrzeża  – podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna hotelu. W centrum zainteresowania nowego Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje będą też najmłodsi gości, dlatego część przeznaczona dla dzieci jest rozbudowywana. Kącik zabaw zamieni się w salę przygód dla młodszych i starszych, a przy recepcji powstanie dziecięce stanowisko do zameldowania. Hotel będzie dysponował wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami dla rodzin, a baseny i bliskość morza pozostaną jego ważnymi atutami. Każde dziecko będzie w hotelu VIP-em, podobnie jak we wszystkich obiektach Vienna House.

ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje będzie zamknięty do połowy kwietnia 2019 r. Remont obejmuje pokoje na wszystkich piętrach, część gastronomiczną, konferencyjną, lobby z recepcją oraz strefę spa. Skala prac wymaga całkowitego zamknięcia hotelu, jednakże goście mogą ciągle dokonywać rezerwacji na sezon wiosna-lato 2019. Za nowy wygląd Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje odpowiada biuro projektowe BWM Architekt z Austrii, a za prace remontowe – RIEDL Messe-/Laden- & Objektbau GmBH. Renowacja jest koordynowane przez zespół projektowy Vienna House.

Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje to elegancki hotel turystyczny, usytuowany na piaszczystym brzegu Morza Bałtyckiego. Z hotelowych balkonów rozciąga się widok na morze oraz dziewicze lasy Wolińskiego Parku Narodowego. Atrakcje na plaży dla całych rodzin, pełne odprężenie w strefie spa i wellness oraz aktywne spędzanie czasu to jego cechy rozpoznawcze. Podobnie jak inne obiekty linii Vienna House, Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje to również indywidualność, regionalność i klasa. Hotel oferuje 192 pokoje i apartamenty, centrum spa i wellness z basenami, restaurację, bar, kawiarnię, taras z widokiem na morze, pub z kręgielnią i dyskotekę, jak również centrum konferencyjne z sześcioma salami dla 762 osób i 60 miejsc parkingowych.

 © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.