Ruszył ósmy hotel B&B w Polsce

Udostępnij artykuł
Sieć, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kontynuuje rozwój w naszym kraju. Dwa miesiące po otwarciu w Nowym Targu, pierwszych gości przywitał B&B Rzeszów Centrum, który powiększył portfolio sieci o kolejne 64 pokoje.

Kontynuujemy zapoczątkowany w Nowym Targu model biznesowy oparty na wieloletniej umowie najmu, co pozwoli nam zwiększyć tempo rozwoju w Polsce – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Hotel B&B Rzeszów Centrum czeka na gości w samym centrum miasta, przy ul. Grottgera 28, naprzeciw Dworca Głównego i zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Starego Miasta.

Do dyspozycji gości jest 64 pokoi w kategoriach Standard, Superior i Delux. W każdym znajduje się m.in. łazienka, stanowisko do pracy, telewizor z dostępem do wielu kanałów satelitarnych, a także minibarek z napojami i przekąskami, ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty i zestaw do prasowania.

ŚWIAT HOTELI: grudzień 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Uzupełnieniem oferty jest serwująca regionalne specjały restauracja Capella Restaurant & Lobby Lounge oraz kawiarnia Espresso Coffee & Bar.

Hotel posiada także zaplecze konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audio i video. Obiekt dysponuje salą mogącą pomieścić jednocześnie 200 osób, z możliwością wydzielenia trzech sal niezależnych. Dopełnieniem oferty jest sala B&B Meeting Room, pozwalająca na zorganizowanie kameralnego spotkania, cocktail-party lub business meeting dla 60 osób.

Na terenie należącym do hotelu znajduje się również parking.

B&B Rzeszów Centrum to kolejna inwestycja, która przybliża nas do realizacji celu, jakim jest obecność naszych hoteli we wszystkich polskich miastach wojewódzkich – wyjaśnia Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska. Jestem przekonana, że doskonałe położenie, nowoczesny design oraz profesjonalna obsługa w połączeniu z korzystną ceną zapewnią naszym gościom doświadczenia na najwyższym poziomie, a sam hotel B&B Rzeszów Centrum będzie postrzegany jako miejsce, do którego warto przyjeżdżać – dodaje.

Hotele B&B podbiły już Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń oraz Łódź. To nie przypadek. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że także w Rzeszowie sieć B&B Hotels odniesie sukces – mówi Krzysztof Gryczman, prezes zarządu KMG Investments, wynajmujący hotel spółce B&B Hotels Polska i kontynuuje: Znane marki to dla miasta zawsze wartość dodana, która przekłada się na jego wizerunek i atrakcyjność inwestycyjną.

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie, która w swoich strukturach posiada ponad 500 hoteli. Marka obecna jest we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii i Szwajcarii, a także w Brazylii. W Polsce pod jej szyldem działają obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105), Toruniu (93), Nowym Targu (76), a teraz również w Rzeszowie (64).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 21.01.2020
Aktualizacja: 21.01.2020