Ruszyły zapisy na MONIN CUP Junior 2023

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Przyszłość miksologii nabiera nowego, artystycznego wymiaru. Już niebawem odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie dla młodych talentów gastronomicznych – MONIN CUP Junior 2023. To już X edycja konkursu, która tym razem przybiera artystyczny charakter. Uczestnicy zostaną zaproszeni do stworzenia napojów, które staną się prawdziwymi dziełami sztuki.

Przygotujcie się na unikalne połączenie kunsztu miksologii z ekspresją artystyczną. Hasło przewodnie “Artistic Fusion” zachęca do eksperymentowania z paletą smaków, strukturami warstw oraz prezentacją napojów, by wcielić w życie inspiracje pochodzące z malarstwa, rzeźby czy fotografii. MONIN CUP Junior 2023 to nie tylko konkurs, to fascynująca podróż przez świat smaków i sztuki, która przeniesie uczestników oraz gości w niezapomniane doznania.

Zobacz relację video z Ogólnopolskiego Konkursu Barmańskiego MONIN Cup Junior 2022

Drodzy Nauczyciele i Pasjonaci miksologii, nie przegapcie tej szansy, by poprowadzić młode talenty w świat kreatywności i osiągnięć. MONIN CUP Junior to doskonała okazja, by rozwinąć pasję do sztuki barmańskiej, uwierzyć w siebie i spełniać marzenia.

Zapisz się

Więcej informacji

Regulamin

Źródło: SCM Poland

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.09.2023
Aktualizacja: 26.09.2023