Salad Story z nowym lokalem w łódzkiej Manufakturze

Udostępnij artykuł

Sieć Salad Story obecna w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia czy Szczecin pojawia się z nową restauracją – tym razem w Łodzi. Mieszkańcy tego miasta znajdą nową restaurację w Centrum Handlowym Manufaktura przy ul. Drewnowskiej 58.

Salad Story Manufaktura

Salad Story znane jest ze zbilansowanych kompozycji sałatek, w swojej ofercie ma również pożywne bowle, roślinne burgery, wypełnione po brzegi świeżymi składnikami wrapy, naturalne zupy, świeżo wyciskane soki oraz ręcznie kręcone dressingi. Na gości odwiedzających nową restaurację będzie czekać klasyczne menu z bestsellerowymi pozycjami oraz z nowa oferta sezonowa.

Salad Story w Łódzkiej Manufakturze to również nowy, pełen uśmiechu zespół pozytywnie nastawionych do życia pracowników, który każdego dnia podchodzi z prawdziwą pasją do zdrowego trybu żywienia, dbając również o najwyższą jakość serwowanych dań.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Oprócz menu dostępnego na miejscu Salad Story oferuje także możliwość zamówienia jedzenia online z dowozem. Goście mogą składać zamówienia poprzez aplikacje: Pyszne.pl, Uber Eats, Glovo, Wolt, oraz Bolt.

W aplikacjach będzie dostępny również drugi brand jakim zarządza sieć Salad Story – Wrap Me! z możliwością zamówienia wrapów, burgerów czy quasadilli  w dostawie. Łódz to kolejne polskie miasto, po Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie i Szczecinie, gdzie można skosztować smaków z różnych zakątków świata z menu Wrap Me! za pośrednictwem dostawy. 

Sieć zapowiada kolejne otwarcia jeszcze w tym roku.

Źródło: Salad Story

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.09.2023
Aktualizacja: 25.09.2023