SCM prezentuje kubki waflowe z czekoladą

Udostępnij artykuł
Firma SCM podczas V Sweets & Coffee Forum 2019 zaprezentuje swoją aktualną ofertę – m.in. kubki waflowe z czekoladą, a także spotka się z kilkudziesięcioma kupcami z sieci kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni. Weźmie również udział w konkursie Supplier of the Year 2019. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 20 maja w Warsaw Marriott Hotel.

Kawa w naczyniu w pełni ekologicznym, ponieważ… można je zjeść! Oto kawa w kubku waflowym z czekoladą, o których wszyscy mówią. Nie tylko ze względu na formę, która zyskuje na popularności w social media, ale także ze względu na trend zero waste polegający na redukcji odpadów, zwłaszcza w gastronomii.

Prezentujemy uniwersalną recepturę na wyśmienitą kawę smakową w pysznym wafelku:
• 10 ml syropu MONIN Salted Caramel lub inny rekomendowany smak do kawy
• 1 espresso
• spienione mleko
• kubek waflowy z czarną lub białą czekoladą

Do kubka waflowego wlej sos lub syrop, espresso i uzupełnij spienionym mlekiem. Czekolada w kubku wytrzymuje wysoką temperaturę espresso, więc nie wymaga schładzania. Piankę udekoruj Pisakami MONIN Latte Art Caramel lub Chocoa. Podaj na talerzyku lub w serwetce. Mleko na zimno polecamy spienić w specjalnym pojemniku do spieniania mleka Vitamix Aerating Container.

Firma SCM działa od września 2005 roku,a od lipca 2012 jest wyłącznym dystrybutorem produktów MONIN na Polskę.
Główne obszary działalności firmy:
– Rozwój i kreowanie nowych rozwiązań w kategorii produktów i napojów dla kanału HoReCa oraz doradztwo w zakresie ich przetwarzania.
– Zakupy i sprzedaż surowców rolnych oraz produktów gastronomicznych .
– Efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw obejmującego produkty, opakowania i dystrybucję.

Od kwietnia 2016 r. SCM jest także wyłącznym importerem i dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do miksowania i mieszania napojów oraz potraw – marki Vitamix

Marka MONIN jest obecnie uznawana za numer jeden na świecie na rynku syropów klasy Premium, puree owocowych oraz sosów deserowych. To zasługa ponad 105 letniego doświadczenia oraz bogatej oferty- ponad 250 smaków sprzedawanych w 150 krajach na świecie. Do produkcji wyrobów MONIN wybierane są wyłącznie wyselekcjonowane i najlepsze owoce, kwiaty, przyprawy oraz orzechy. To sprawia, że powstają zawsze produkty wyjątkowej jakości o niepowtarzalnym smaku, kolorze i zapachu. MONIN – naturally inspiring.

Rozwój Marki MONIN w Polsce oraz szkolenia w zakresie kreacji i nowych rozwiązań w kategorii napojów , deserów oraz potraw blendowanych to obszar działania naszych Brand Ambasadorów . Jesteśmy obecni w ciągu roku na 60 targach, eventach , konkursach i indywidualnych warsztatach. Kreujemy rozwiązania i sprzedajemy koncepty. Jesteśmy ekspertami w kategorii beverage & food solution.

W konkursie Supplier of the Year Sweets & Coffee Forum 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w V Forum Sweets & Coffee jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie V Sweets & Coffee Forum 2019.

WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.04.2019
Aktualizacja: 04.04.2019